Kanad väärivad paremat

Tööstuslik munatootmine on julm praktika, mida Eesti inimesed ei toeta. Ligikaudu 80% Eesti elanikest soovib, et kanade puurispidamine oleks seadusega keelatud (Norstat, 2023). Nähtamatute Loomade eesmärk on keelustada kanade puurispidamine Eestis.

Loe rohkem →

Sigade heaolukampaania

Sead on targad ja tundevõimelised loomad, kelle heaolu tööstuslikes sigalates tihti tagatud ei ole. Seisame selle eest, et sigade sabasid ei lõigataks ja nende arvu sulgudes vähendataks.

Loe rohkem →

Taimne Teisipäev

Taimne Teisipäev on suurepärane viis, kuidas oma menüüsse rohkem tervislikke, maitsvaid ning ühtlasi ka keskkonna- ja loomasõbralikke toite lisada.

Loe rohkem →

End the cage age ehk punkt puuriajastule

Euroopa Liidu riikides on sadu miljoneid loomi, kes veedavad puuris terve oma elu ja on veel miljoneid, kes olulise osa oma elust on kitsastes puurides sunnitud olema. End the Cage Age (ECA) ehk lõpp puuriajastule on üleeuroopaline rahvaalgatus farmiloomade puurispidamise lõpetamiseks, millele andis oma allkirja üle 1,4 miljoni inimese.

Loe rohkem →

Karusloomafarmid ajalukku!

Riigikogu kiitis 2021. aasta juunis heaks loomakaitseseaduse ja looduskaitseseaduse muutmise seaduse, mis näeb ette keelustada Eestis loomade aretamine ja pidamine karusnaha saamise eesmärgil.

Loe rohkem →

Lõpp julmale foie gras’ tootmisele!

Foie gras’ ehk rasvamaksapasteedi tootmine on paljudes riikides keelustatud, sest selle jaoks tuleb hanesid ja parte julmal moel sundtoita. Töötame selle nimel, et foie gras’d enam Eestis ei müüdaks!

Loe rohkem →

Tugev Taimsel Kütusel

Tugevad ja heas vormis sportlased jagavad häid soovitusi, kuidas vormi hoida - eelista taimset toitu!

Loe rohkem →

Broilerkanade heaolukampaania

Kanalihatootmine on üks intensiivsemaid loomakasvatuse vorme. Eestis kasvatatakse aastas umbes 13 miljonit kana ainuüksi liha saamise eesmärgil. Töötame selle nimel, et broilerkanade heaolu paraneks.

Loe rohkem →

Elusloomade eksport

Igal aastal saadetakse tuhandeid Eesti loomi Euroopa Liidu välistesse riikidesse nuumamisele ja tapmisele. Loomadele saab seal osaks enneolematult julm kohtlemine, mis Euroopa Liidus on seadusega keelatud.

Loe rohkem →

Liitu meiega

Koos tegutseme loomade heaks.

Loe rohkem

Hoia end kursis

Liitu inimestega, kes hoolivad loomade kannatustest tööstusfarmides.