Tegutse.
Ole osa positiivsest muutusest.

Meie tegevus sõltub Sinu toetusest.
Aita meil parandada loomade olukorda Eestis!

KUIDAS SA VEEL AIDATA SAAKSID?

Korralda heategevuslik üritus

Organiseeri heategevuslik üritus Nähtamatute Loomade toetuseks.

Heategevusliku ürituse korraldamine on hea võimalus tõsta inimeste teadlikkust loomatööstuse probleemidest ja muuta inimeste suhtumist põllumajandusloomadesse. Samuti aitavad heategevuslikud üritused koguda raha organisatsiooni tegevuste ellu viimiseks. Heategevuslikke üritusi on võimalik läbi viia igal pool - koolides ja ülikoolides, kohvikutes, restoranides, kontserdipaikades ja mujal!

Materjali kogumine

Aita meil dokumenteerida loomatööstuse olukorda Eestis

Kui märkad loomade vastu suunatud vägivalda, ära ignoreeri seda. Proovi olukord jäädvustada foto või video abil ning saada see meile. Üheks meie missiooniks on koguda audiovisuaalset materjali loomatööstuses toimuvast, et näidata inimestele selle tegelikku olemust.

Toitu kaastundlikult

Vähenda liha-, muna- ja piimatoodete osakaalu oma menüüs.

Ainult taimetoitu süües säästaksid igal aastal umbes 30 looma elu. Kümne aastaga juba 300! Mitu looma suudaksid päästa terve oma elu jooksul?

Isegi, kui sa ei soovi loomsetest toitudest täielikult loobuda, aitab liha-, muna- ja piimatoodete vähendamine oluliselt kaasa loomade olukorra parandamisele.

Külasta meie kampaania lehte www.taimneteisipäev.ee ja leia lihtsaid viise, kuidas suurendada oma toitumises taimse toidu osakaalu.

Jälgi meie tegemisi

Liitu meiega sotsiaalmeediakanalites!

Jälgi meid Facebookis, Instagramis või Twitteris. Ole kursis, millega me tegeleme ning saa teada, millised üritused on lähiajal aset leidmas sinu kodukandis!

Muutus ei sünni iseenesest. See nõuab inimesi, kes asjad liikuma panevad. Kas Sa tahad olla see inimene? — Rick Falkvinge

Hoia end kursis

Liitu inimestega, kes hoolivad loomade kannatustest tööstusfarmides.