Aita meil tegutseda

Tänu Su toetusele saame loomade heaks tegutseda veelgi efektiivsemalt

Anneta

Isikukood on vajalik tulumaksu tagastuseks
5
100

Valige oma kodupank ning teid suunatakse osaliselt eeltäidetud vormile.

Saaja MTÜ Nähtamatud Loomad
Selgitus MTÜ Nähtamatud Loomad püsiannetus
Konto (Swedbank) EE922200221066221071
BIC/SWIFT HABAEE2X

Kuidas me töötame?

Kuidas Sa meid veel aidata saaksid?

Kui Sa oled huvitatud meie tööd regulaarsete suuremate annetustega toetama, võta meiega ühendust. Anname hea meelega ülevaate oma strateegiatest ja tulevastest kampaaniatest, mis ootavad seda, et neisse investeeritaks. Võta meiega ühendust ja räägime täpsemalt.

Soeta ilus särk või kott ja toeta farmiloomade kaitset Eestis!

Heategevusmüügi särkide ja koti näited

Särgid on meeste ja naiste lõigetes. Lehvitava tibu ja väärika kana on kujundanud Krõõt Kukkur Illustrations. Riidest kotid on musta ja valget värvi.
Särk - 15€
Kott - 12€

Tellimiseks saada kiri merch@nahtamatudloomad.ee koos suurusesoovi ja meeste/naiste lõikega. Särkide eest saab tasuda ülekandega MTÜ Nähtamatud Loomad EE922200221066221071 arvele. Särke saab tellida üle Eesti pakiautomaatidesse, lisandub saatmistasu.

Annetuste kogumise hea tava

Nähtamatud Loomad on liitunud annetuste kogumise hea tavaga ning lähtub annetuste kogumisel maksimaalsest efektiivsusest ja läbipaistvusest, et loomi kõige enam aidata.

Toetajad

Muutus ei sünni iseenesest. See nõuab inimest, kes asjad liikuma panevad. Kas Sa tahad olla see inimene?— Rick Falkvinge

Hoia end kursis

Hoia end kursis meie organisatsiooni tegemistega ja liitu inimestega, kes hoolivad loomadest tööstusfarmides. Saadame infot umbes kord kuus.