Suurtoetajate kogukond

Meie suurtoetajad on Nähtamatute Loomade hing ja süda. Tänu nende vähemalt 2000-eurosele aastasele panusele on võimalik nii tõhusalt ja suures ulatuses loomade elu mõjutada. Koos lõpetame kõige julmemad tööstusfarmide praktikad, laialt levinud farmiloomade väärkohtlemise ning parandame sammhaaval katkist toidusüsteemi.

Mida me Sinu annetuse eest saavutame:

2000€

10 uut motiveeritud tiimiliiget koos väljaõppe ja koolitamisega, kes töötaks loomade heaolu nimel ja suhtleks meediaga

3000€

praktiline koolitus seakasvatajatele üleminekust kõrgemale heaoluolule ja sabade lõikamise lõpetamisele, mis säästaks kümneid tuhandeid loomi kannatustest

5000€

üleriigiline loomade heaolu turunduskampaania, mis jõuab mitmesaja tuhande inimeseni

10000€

25 uut kooli ja lasteaeda liitub Taimse Teisipäeva kooliprogrammiga, koolitame 1000 õpilast ettekannetega, säästame sellega 35 000 looma aastas

Loe lisa

Vormista toetus

Annetajatele, kes on sisestanud oma telefoninumbri, edastame aeg-ajalt teavet meie töö kohta ning palume abi, kui loomad seda kiiresti vajavad. Saad meile igal ajal teada anda, kui ei soovi telefoni teel teavet saada.
Isikukood on vajalik tulumaksu tagastuseks.
Annetajatele, kes on sisestanud oma e-posti aadressi, edastame aeg-ajalt teavet meie töö kohta ning palume abi, kui loomad seda kiiresti vajavad. Saad meile igal ajal teada anda, kui ei soovi neid e-maile saada.
2000
10000

Vali oma kodupank ning sind suunatakse osaliselt eeltäidetud vormile.

Saaja
MTÜ Nähtamatud Loomad
Selgitus
MTÜ Nähtamatud Loomad püsiannetus
Konto (Swedbank)
EE922200221066221071
BIC/SWIFT
HABAEE2X
Kuuludes Nähtamatute Loomade suurtoetajate kogukonda, jagame me Sinuga suure rõõmuga uudiseid ja otsest ligipääsu kampaaniatele, mis saavad võimalikuks tänu Sinu toele. Lisaks kaasnevad suurtoetajaks olemisega teatud eksklusiivsed hüved. Sa oled osa mõttekaaslaste kogukonnast, kes kõik toetavad tööd lõpetada loomade suurimad kannatused toidutööstuses.

Millised hüved suurtoetajaks olemisega kaasnevad:

2000€ aastas
 • Detailne meie aasta tulemuste kokkuvõte meilile
 • Ise valitud kingitus meie e-poest
3000€ aastas
 • Detailne meie aasta tulemuste kokkuvõte meilile
 • Ise valitud kingitus meie e-poest
 • Kutse Nähtamatute Loomade üritustele
5000€ aastas
 • Detailne meie aasta tulemuste kokkuvõte meilile
 • Ise valitud kingitus meie e-poest
 • Kutse Nähtamatute Loomade üritustele
 • Kord aastas kohtumine juhatusega
 • Kvartali ülevaade huvivaldkonna kohta
10000€ aastas
 • Detailne meie aasta tulemuste kokkuvõte meilile
 • Ise valitud kingitus meie e-poest
 • Kutse Nähtamatute Loomade üritustele
 • Kord aastas kohtumine juhatusega
 • Kvartali ülevaade huvivaldkonna kohta
 • Võimalus teada saada ja kaasa rääkida kampaaniates enne nende avaldamist

Võta julgelt ühendust, kui Sul on rohkem küsimusi suurannetajate kogukonna liikmeks olemise kohta:

Getter Pärsim, Nähtamatute Loomade fundraiser

+372 5669 5998

getter.parsim@nahtamatudloomad.ee

2000€

2000€ eest koolitame välja vähemalt 10 uut motiveeritud ja strateegiliselt eesmärgistatud tiimiliiget, kes töötaks tõhusalt loomade heaolu nimel ja suhtleks veenvalt meediaga. Vabatahtlikud on Nähtamatute Loomade hing ja süda. Neid on meie tiimis poolsada, kes aitavad luua sotsiaalmeedia sisu, suhelda ettevõtetega, korraldada üritusi ja päästeaktsioone jpm. Paneme palju rõhku ja energiat asjalike vabatahtlike leidmisele ja koolitamisele, et üheskoos kiiremini ja suuremaid muutusi loomade heaks ellu viia.

Nähtamatutes Loomades on tulemas suured kampaaniad, mille jaoks vajame vabatahtlikest oma valdkonna professionaale.

3000€

3000€ eest korraldame praktilise koolituse seakasvatajatele kõrgemast heaolust ja sabade lõikamise lõpetamisest, mis säästaks kümneid tuhandeid loomi kannatustest. Lisaks läbirääkimistele ja juhendite koostamisele on ülioluline panna teadmised ka praktikasse ning toetada seakasvatajaid igal sammul, et loomade heaolu saaks paraneda. Nähtamatutes Loomades toimub tihe koostöö loomakasvatajatega, et jõuaksime koos kõige paremate lahendusteni loomade jaoks.

5000€

5000€ eest korraldame üleriigilise loomade heaolu turunduskampaania, mis jõuab mitmesaja tuhande inimeseni. Kampaaniasse mahuvad võimestatud sotsiaalmeedia reklaamid, sisuturundusartiklid ja veebibännerid, digiekraanid ning välireklaamid tänavatel ja bussipeatustes. Toome päevavalgele tööstusfarmide loomade kannatused, mis on tarbijate eest varjatud.

Üleriigiline pikk avalik kampaania töötab süstemaatiliselt selle nimel, et tööstusfarmid kui laiem nähtus ning seal loomadega toimuv tuleks päevavalgele ja need julmused lõppeks.

10000€

10 000€ eest liitub tänu läbirääkimistele 25 uut kooli ja lasteaeda Taimse Teisipäeva kooliprogrammiga, säästes sellega 35 000 looma aastas. Selle summa eest koolitame 1000 õpilast ettekannetega. Lisaks korraldame 5 suurt koolitust koolikokkadele maitsva ja tervislikuma taimse koolilõuna valmistamiseks.

Uuringud näitavad, et Eesti kooliõpilaste toidulaud on tasakaalustamata – süüakse liiga vähe köögi- ja puuvilju, teravilju ning pähkleid-seemneid ning liiga palju lihatooteid. Taimne Teisipäev aitab koostöös hariduasasutustega õpilastel tasakaalustatumalt toituda.