Ukraina sõjapõgenikest koerad ja kass otsivad kodu

Väga erilise looga loomad otsivad Eestis päris oma inimest ja kodu, et läbielatud sõjakoledused minevikku jätta. Me ei tea täpselt nende päästetud loomade lugusid. Mõned neist võivad olla sõjakeerises kaotanud oma pere, teised aga ehk polegi oma elus veel kodusoojust tunda saanud. Sinul on võimalus seda neile pakkuda.

Kodu otsivad 14 vaprat koera ja 1 eriti vapper kass, kes koos koertega Ukrainast Eestisse reisis. Koos veedavad nad karantiini aega Võrus, kus nad taastuvad läbielatust, kosuvad ning unistavad oma uutest peredest.

Päästetud koerad ja kass on vaatamata kohutavatele läbielamistele imeliselt armsad ja sõbralikud, iga päevaga aina rõõmsamad ja mänguhimulisemad. Koos meie vabatahtlikega õpivad nad eesti keelt ning harjuvad eluga uues riigis. Samas peavad uued omanikud arvestama, et tegu on raske minevikuga loomadega, kes vajavad enda kõrvale kannatlikku inimest, et oma uuele lemmikule enesekindlust ja inimesega kooselu reegleid õpetada. Koerad ja kass on Eesti veterinaaride poolt läbivaadatud, kiibistatud ja vaktsineeritud.

Kui oled valmis nunnumeetri põhja lükkama, tutvu koerte ja kassi profiilidega allpool. Kui tunned, et just Sina võiksid olla õige inimene, kelle kõrval mõni loom saaks uut elu alustada, siis paku kodu.

Kuna koerad pärinevad ELi välisest Ukrainast, on PTA määranud nad 8. juunini karantiini. Pärast 8. juunit saavad nad minna uude päriskoju, kus võivad puutuda kokku teiste loomadega ja võivad elada ka korteris. Seega täida julgelt päriskodu avaldus, kui saad talle hoolivat ja turvalist kodu pakkuda.

Hoia end kursis

Liitu inimestega, kes hoolivad loomade kannatustest tööstusfarmides.