Toeta

Scooby (5–7 a)

Vanus: 5–7 aastat
Sugu: isane
Suurus: suur
Tehtud protseduurid: kiibistatud, vaktsineeritud, parasiiditõrje tehtud

Scooby

Scooby on leebe hiiglane, kes armastab inimesi ning sooviks nendega võimalikult palju aega veeta. Ta on kõige õnnelikum siis, kui saab inimesega koos jalutada, õppida ja harjutusi teha ning siis pikali visata, sügamist nautida ja niisama koos olla. Kõigile, kellele Scooby silma on vaadanud, on temasse ära armunud – tema sügavatest silmadest on näha, et ta on näinud oma elus palju halba, aga on kõige selle kõrval jäänud armastavaks ja hellaks koeraks, kes hoiab inimesi väga.

Sõda muutis Scooby-poisi ärevaks, mistõttu ajab ta mõnikord taga oma saba. Koostöös koeratreeneriga on talle loodud treeningplaan, mis aitab tal õppida sellest käitumisest vabaneda. Selleks on tarvis pisut aega ja kannatust, kuid näeme, et Scooby on juba praeguseks teinud läbi suure arengu. Samuti on loomaarstid tuvastanud Scoobyl artriidi ja tõuomase päriliku mure küünarliigesega. Need terviseprobleemid vajavad kindlasti edasist loomaarstide tähelepanu ning omaniku tõsist pühendumist nende murede leevendamiseks.

Scooby vajab inimest, kes saab talle pakkuda aega ja kannatust, nii vaimsete kui ka füüsiliste raskuste ületamist ja loomulikult tingimusteta armastust. Kinnitame, et kogu see hellus ja truudus, mida Scoobyl pakkuda on, teeb selle pingutuse mitmekordselt tasa.

Täida ankeet siin, et Scoobyle kodu pakkuda.

Vaata Scoobyt tutvustavat videot ETV saatest Ringvaade:

Vaata Scoobyst teisi videoid:

Scooby

Vaata ka Scooby lõbusat ja südamlikku teledebüüti Kanal 2 saates Reporter (klipi teine osa):