Malarz (5 a)

KODU LEITUD ❤️️

Vanus: ~5 aastat
Sugu: isane
Suurus: suur
Tehtud protseduurid: kiibistatud, vaktsineeritud, parasiiditõrje tehtud

Malarz

Terjerit meenutav Malarz on selline koer, keda iga inimene otsib – rõõmus, suure südamega, mänguhimuline, armastab inimesi üle kõige ja on täielik seltskonnahing. Temaga on väga lihtne läbi saada ning nagu üks hea ja tore sõber ikka, on ta avatud kõikidele tegevustele, mida talle välja pakkuda ning ei ütle uutest seiklustest ära. Tema tõsise välimuse taga peitub lahe ja nunnu kaaslane, kes teeb iga päeva paremaks. 

Talle meeldiks, kui ta saaks palju liikuda, mänguasjadesse peidetud maiusi välja sakutada või konte taga ajada ning neid siis ennastunustavalt nosida. Kui aktiivsed asjad tehtud, siis naudib poiss pikka pai- ja kammimissessiooni ning inimese lähedust, et siis rahulikult oma ümbrust jälgida.

Kuna Malarz pärineb ELi välisest Ukrainast, on PTA määranud ta 8. juunini karantiini. Pärast 8. juunit saab ta minna uude päriskoju, kus ta võib puutuda kokku teiste loomadega ja võib elada ka korteris. Seega täida julgelt päriskodu avaldus, kui saad talle hoolivat ja turvalist kodu pakkuda.