Goofy (1,5 a)

KODU LEITUD ❤️️

Vanus: ~1,5 aastat
Sugu: isane
Suurus: suur
Tehtud protseduurid: kastreeritud, kiibistatud, vaktsineeritud, parasiiditõrje tehtud

Goofy

Goofy on täielik rõõmupall ning väga tark koerapoiss. Ta armastab nuuskimismänge ning aias ringi jooksmist. Goofy on tegelikult kutsikas, kes alles õpib oma pikki jalgu jooksmisel kasutama ning õigesti kurve võtma. Goofy on aga sellegipoolest kiire õppija ning on väga huvitatud erinevate käskluste ja kuulekuse õppimisest. Goofy on lahe kaaslane eluks, kes pärast õues lõbutsemist paneb pea sülle ja tahab koos puhata. 

Temaga tegelenud koeratreener ütleb, et Goofyl on väga palju potentsiaali kuulekuse treenimiseks, omanikul peab vaid aega olema temaga tegelemiseks.

Kuna Goofy on noor energiline koer, siis vajab ta aktiivse eluviisiga omanikku. Ta vajab kodu, kus ollakse valmis temaga palju liikuma, tegelema ja jooksma. Ei sobi hästi korterisse.

Goofy pärineb ELi välisest Ukrainast, seega on PTA määranud ta 8. juunini karantiini. Pärast 8. juunit saab ta minna uude päriskoju, kus ta võib puutuda kokku teiste loomadega ja võib elada ka korteris. Seega täida julgelt päriskodu avaldus, kui saad talle hoolivat ja turvalist kodu pakkuda.

Vaata Goofy lõbusat ja südamlikku teledebüüti Kanal 2 saates Reporter: