Kanad vajavad kiiresti sinu abi!

Ühine juba täna teiste toetajatega ja tee väike annetus. Sinu annetus võimaldab päästa puurikanalast sadakond hukule määratud lindu ja leida neile uued kodud.

Puurikanalast päästetud kanadel diagnoositi raske kuluga koktsidioos

10. septembril päästis loomakaitseorganisatsioon Nähtamatud Loomad ühest Eesti suurimast puurikanalast 176 kana halbadest elutingimustest ja julmast hukkamisest. 15 lindu olid nii halvas seisus, et tuli kiiresti loomaarsti läbivaatusele viia, ülejäänud linnud asusid teele uutesse armastavatesse kodudesse.

Kliinikus võeti kanadelt proovid ning Veterinaar- ja toidulaboratooriumist tagasitulnud uurimisteade näitas, et kanadel on massiliselt Eimeria spp ootsüste, mis tekitavad haigust nimega koktsidioos. Väikesel hulga ootsüstide leidmine on normaalne ning sel puhul võib koktsidioos olla asümptomaatiline, suurel hulgal toob see aga kanadele kannatusi ja lõppeb sageli linnu surmaga.

Kõik Nähtamatute Loomade poolt päästetud 176 kana alustavad viivitamatult koktsidioosi vastast ravi.

Loe, kuidas kanadel arsti juures läks siit

Aita tasuda kanade ravi eest

Anneta

Annetajatele, kes on sisestanud oma telefoninumbri, edastame aeg-ajalt teavet meie töö kohta ning palume abi, kui loomad seda kiiresti vajavad. Saad meile igal ajal teada anda, kui ei soovi telefoni teel teavet saada.
Isikukood on vajalik tulumaksu tagastuseks.
Annetajatele, kes on sisestanud oma e-posti aadressi, edastame aeg-ajalt teavet meie töö kohta ning palume abi, kui loomad seda kiiresti vajavad. Saad meile igal ajal teada anda, kui ei soovi neid e-maile saada.
5
100

Valige oma kodupank ning teid suunatakse osaliselt eeltäidetud vormile.

Saaja
MTÜ Nähtamatud Loomad
Selgitus
MTÜ Nähtamatud Loomad püsiannetus
Konto (Swedbank)
EE922200221066221071
BIC/SWIFT
HABAEE2X

Kuidas me töötame?

  • Me organiseerime kampaaniaid põllumajandusloomade olukorra parandamiseks Eestis.
  • Me koostame lendlehti, brošüüre, raporteid jm infomaterjale põllumajandusloomade olukorrast.
  • Me töötame selle poole, et ka põllumajandusloomad oleks seadustes paremini kaitstud.
  • Me korraldame infolaudu ja üritusi.

Kuidas Sa meid veel aidata saaksid?

Kui Sa oled huvitatud meie tööd regulaarsete suuremate annetustega toetama, võta meiega ühendust. Anname hea meelega ülevaate oma strateegiatest ja tulevastest kampaaniatest,mis ootavad seda, et neisse investeeritaks. Võta meiega ühendust ja räägime täpsemalt.

Helista meie annetustelefonile

Nähtamatutel Loomadel on oma annetustelefon, millele helistades saab meie organisatsioonile annetada 5€. Annetamiseks tuleb helistada numbril 900 0555. Kõne hind on 5€. Liinile helistades kuula kindlasti teavitustekst lõpuni, sest muidu annetust ei toimu! Helistada saad nii Telia, Tele2 kui Elisa võrkudest.

Soeta ilus särk või kott ja toeta farmiloomade kaitset Eestis!

Heategevusmüügi särkide ja koti näited

Tutvu heategevusmüügi valikuga siin.

Annetuste kogumise hea tava

Nähtamatud Loomad on liitunud annetuste kogumise hea tavaga ning lähtub annetuste kogumisel maksimaalsest efektiivsusest ja läbipaistvusest, et loomi kõige enam aidata.

Toetajad

Muutus ei sünni iseenesest. See nõuab inimest, kes asjad liikuma panevad. Kas Sa tahad olla see inimene?— Rick Falkvinge

Hoia end kursis

Hoia end kursis meie organisatsiooni tegemistega ja liitu inimestega, kes hoolivad loomadest tööstusfarmides. Saadame infot umbes kord kuus.