Britid ootavad Hiinast imporditava karusnaha keelustamist

Eelmise aasta lõpus Hiina karusloomafarmides teostatud uurimuses jäädvustati loomade väärkohtlemist ja koroonaviiruse ohutusnõuete eiramist. Suurbritannias, kus karusnaha tootmine on keelatud, oodatakse Hiina karusnaha impordi keelustamist.

Loe edasi…

Suurbritannia valitsus on keelustamas foie gras’ importi ja müüki

Suurbritannia valitsuse allikad teatasid märtsi alguses, et loomakaitseminister Lord Goldsmith on valmis kehtestama foie gras’ importimise keelu juba lähikuudel.

Loe edasi…

Värsked andmed Eesti karusloomafarmidest: tööstuse hääbumine jätkub

Eesti karusloomakasvatus on vähenenud viimase seitsme kuuga viis korda.

Loe edasi…

Karusloomafarmide keelustamise vahepealsed arengud

Karusloomafarmide keelustamise eelnõu läbis Riigikogus esimese lugemise. See tähendab meie jaoks, et tõsisem töö alles algab, sest läbida on veel vaja teine ja kolmas lugemine. Siin postituses räägime, mida oleme saanud selle kampaania raames korda saata tänu meie püsiannetajate toele.

Loe edasi…

Londoni luksuskaubamajade kett Fortnum & Mason loobub foie gras’ müügist

Märgilise tähtsusega Briti luksuskaubamajade kett Fortnum & Mason otsustas pärast aastatepikkust avalikkuse survet lõpetada foie gras’ müümise.

Loe edasi…

Tulumaksu annetamine on mugav ja lihtne heategu!

15. veebruaril läheb taas Eestis lahti tulude deklareerimine maksuametile. Juba teist aastat saame tähistada võimalust, et tagasi saadud tulumaksu saab soovi korral vaid ühe klikiga annetada. Annetada võib kogu tagasisaadava tulumaksu summa või osa sellest, vastavalt soovile.

Loe edasi…

Covid-19 enam kui 10 riigi mingifarmides

Covid-19 levib üha enamate riikide mingifarmides, mille tulemusena on hukatud miljoneid minke. Viiruse levik farmides on suureks ohuks ka inimestele. Nähtamatute Loomade president Kristina Mering vastas sel teemal ajalehe Pealinn küsimustele.

Loe edasi…

Pärnus asuv Kohvik Kroon meelitab kliente taimse foie gras’ga

Pärnus asuv Kohvik Kroon pakub oma menüüs taimset foie gras’d. Küsisime Krooni juhataja Patricia Berensi käest, kuidas on roa pakkumine nende äri mõjutanud.

Loe edasi…

Nähtamatute Loomade mõtted ametisse astuvale maaeluministrile

Loe edasi…

Foie gras’ tööstust tabas linnugripp: Prantsusmaal nõutakse massilist farmilindude hukkamist

Kõrgelt patogeenne H5N8 viirus tabas Edela-Prantsusmaa linnukasvatusfarme. Puhangutest on teatanud ka Belgia, Holland, Rootsi, Suurbritannia, Iirimaa, India ja Lõuna-Korea.

Loe edasi…

Kana Roosi lugu

Mina olen kana Roosi ja see on minu lugu.

Loe edasi…

5 praktilist soovitust heale kodanikule

Maailm meie ümber vajab häid kodanikke ja hoolivat käitumist rohkem kui kunagi varem. Eesti kodanikuühiskond on näidanud viimastel aastatel tugevaid kasvumärke, aga arenguruumi on veel palju. Mida saab teha iga üksikisik, et olla parim versioon iseendast ja langetada valikuid, mis ehitavad jätkusuutlikumat ja ühtsemat homset?

Loe edasi…

Hoia end kursis

Hoia end kursis meie organisatsiooni tegemistega ja liitu inimestega, kes hoolivad loomadest tööstusfarmides. Saadame infot umbes kord kuus.