Covid-19 enam kui 10 riigi mingifarmides

Covid-19 levib üha enamate riikide mingifarmides, mille tulemusena on hukatud miljoneid minke. Viiruse levik farmides on suureks ohuks ka inimestele. Nähtamatute Loomade president Kristina Mering vastas sel teemal ajalehe Pealinn küsimustele.

Loe edasi…

Pärnus asuv Kohvik Kroon meelitab kliente taimse foie gras’ga

Pärnus asuv Kohvik Kroon pakub oma menüüs taimset foie gras’d. Küsisime Krooni juhataja Patricia Berensi käest, kuidas on roa pakkumine nende äri mõjutanud.

Loe edasi…

Nähtamatute Loomade mõtted ametisse astuvale maaeluministrile

Loe edasi…

Foie gras’ tööstust tabas linnugripp: Prantsusmaal nõutakse massilist farmilindude hukkamist

Kõrgelt patogeenne H5N8 viirus tabas Edela-Prantsusmaa linnukasvatusfarme. Puhangutest on teatanud ka Belgia, Holland, Rootsi, Suurbritannia, Iirimaa, India ja Lõuna-Korea.

Loe edasi…

Kana Roosi lugu

Mina olen kana Roosi ja see on minu lugu.

Loe edasi…

5 praktilist soovitust heale kodanikule

Maailm meie ümber vajab häid kodanikke ja hoolivat käitumist rohkem kui kunagi varem. Eesti kodanikuühiskond on näidanud viimastel aastatel tugevaid kasvumärke, aga arenguruumi on veel palju. Mida saab teha iga üksikisik, et olla parim versioon iseendast ja langetada valikuid, mis ehitavad jätkusuutlikumat ja ühtsemat homset?

Loe edasi…

Nähtamatute Loomade püsiannetajate jõulueelseid mõtteid

Jõuluaeg on see aeg aastas, mil saame näidata, kui väga me hindame tähtsaid inimesi enda ümber. Nähtamatute Loomade jaoks on need kahtlemata kõik toetajad. Soovimegi anda sel puhul sõna armsatele püsiannetajatele, ilma kelleta meie töö ei oleks võimalik.

Loe edasi…

Karusloomafarmist kodusoojusse. 105 tšintšiljat said alustada uut elu

Novembris päästis Nähtamatud Loomad ühest uksi sulgevast karusloomafarmist 105 tšintšiljat, et säästa nad elektrilöögiga hukkamisest ja karusnahaks saamisest. Loomad said võimaluse uueks eluks armastavas kodus.

Loe edasi…

Elu karusloomafarmis saab õudse lõpu

Karusloomafarmides kasvatatakse ja hukatakse igal aastal kümneid miljoneid loomi, et nende kauni kasuka eest tulu teenida. Lisaks intensiivpidamise igapäevapraktikatele jäävad tavaliselt avalikkuse eest varjatuks ka farmides kasutatavad hukkamismeetodid.

Loe edasi…

Mis on foie gras ning miks loomasõbrad ega vastutustundlikud gurmaanid seda ei söö?

Tegemist on roaga, mille taust võib isegi lihasõpradest gurmaanidel söögiisu ära ajada. Kuigi foie gras’ tootmine on Eestis seadusega keelatud, on selle import siiski lubatud.

Loe edasi…

Kuidas me käisime tšintšiljasid päästmas

Novembris päästab Nähtamatud Loomad ühest uksi sulgevast karusloomafarmist 100 tšintšiljat, et säästa nad karusnahaks saamisest ning et anda neile võimalus uueks eluks. Esimesed 30 looma on juba päästetud ja nad kohanevad oma uute armastavate kodudega. Et uurida, kuidas päästeoperatsioon läks ja milliseid mõtteid see tekitas, vestlesime kolme vapra inimesega, kes sellest osa võtsid.

Loe edasi…

Andrei Korobeinik karusloomafarmide keelustamisest: tegemist on ühiskonna loomuliku arenguga

Sel sügisel menetleb Riigikogu karusloomafarmide keelustamist Eestis. Eelnõu on läbinud juba esimese lugemise, ees ootavad veel teine ja kolmas lugemine. Sellega seoses vastas Nähtamatute Loomade küsimustele Riigikogu liige Andrei Korobeinik.

Loe edasi…

Hoia end kursis

Hoia end kursis meie organisatsiooni tegemistega ja liitu inimestega, kes hoolivad loomadest tööstusfarmides. Saadame infot umbes kord kuus.