Tokumaru restoranikett teatas puurimunadest loobumisest

Tokumaru teatas puurikanade munade kasutamisest loobumisest.

Loe edasi…

Nähtamatud Loomad võtab tööle kanade heaolukampaania projektijuhi!

Võtame täistööajaga tööle kanade heaolukampaania projektijuhi, kelle ülesandeks on ettevõtetega suhtlemine ja läbirääkimised, et veenda neid loobuma puurikanade munade müügist ning üle minema vabakanade munade müügile.

Loe edasi…

Karusloomafarmidest päästetud naaritsad vajavad uut kodu

Loomakaitseorganisatsioon Nähtamatud Loomad alustas rahvusvahelist annetuskampaaniat, et ehitada varjupaik neile õnnelikele naaritsatele, kellel on olnud õnn pääseda karusloomafarmist ja tapmisest.

Loe edasi…

Avalik kiri Prismale

Pöördumine Prismale ja S-Grupile palvega loobuda puurikanade munade müügist.

Loe edasi…

Suur töövõit: Eesti teaduslabor pälvis rahvusvahelise stipendiumi, et arendada kaerast taimseid liha alternatiive

Rahvusvaheline jätkusuutliku toidu arendamise organisatsioon Good Food Institute tunnustas Eesti Toidu- ja Fermentatsioonitehnoloogia Arenduskeskust stipendiumiga, mis aitab TFTAKil arendada kaerast põnevaid taimseid liha alternatiive.

Loe edasi…

Prisma ähvardab Nähtamatud Loomad kanade heaolukampaania tõttu kohtusse kaevata

16. jaanuaril sai loomakaitseorganisatsiooni Nähtamatud Loomad president Kristina Mering üllatuse osaliseks, kui tema postkasti laekus kiri Prisma poolt palgatud patendibüroolt Turvaja, kes ähvardas Kristina kohtusse kaevata ja Prisma nimel suured rahad välja nõuda.

Loe edasi…

Karusloomafarmide keelustamise eelnõu esimese lugemise hääletustulemused

Teisipäeval, 22. jaanuaril 2019 hääletas Riigikogu menetlusest välja eelnõu, mis oleks ette näinud karusloomafarmide sulgemise viie aasta jooksul.

Loe edasi…

Loomakaitsja Kristina Mering: «Eelnõu ei arvestanud karusnahatööstuse huvidega»

Riigikogu hääletas täna menetlusest välja eelnõu, mis oleks ette näinud karusloomafarmide sulgemise viie aasta jooksul. Loomakaitseorganisatsiooni Nähtamatud Loomad president Kristina Mering peab eelnõu ebaõnnestumise põhjuseks karusloomakasvatajate tähelepanuta jätmist.

Loe edasi…

Pressiteade: Riigikogu keskkonnakomisjon arutab täna karusloomafarmide keelustamist Eestis

Loe edasi…

Video: Aasta 2018 Nähtamatutes Loomades

Nähtamatud Loomad on tänaseks tegutsenud poolteist aastat ning selle ajaga oleme juba nii palju korda saatnud!

Loe edasi…

LAE ALLA: Uus ja põnev e-buklet: “Taimse toidu kasvav trend toidutööstuses”

Meil on hea meel tutvustada värskelt valminud e-bukletti “Taimse toidu kasvav trend toidutööstuses”! Sellest 24-leheküljelisest tekstikogumikust leiab viis ülevaatlikku artiklit taimse toidu erinevate valdkondade kohta, näiteks tuleb juttu laboritingimustes kasvatatud puhtast lihast, taimsete valkude baasil valmistatud lihatoodetest, toiduettevõtete seisukohtadest seoses taimse toiduga ja paljust muust!

Loe edasi…

Värske uuring: 69% eestlastest ei poolda karusloomafarme

Nähtamatud Loomad tellis 2018 novembris Kantar Emorilt avaliku arvamuse uuringu karusloomafarmide kohta. 1228-lt inimeselt küsiti, kuidas nad nõustuvad järgmise väitega: Pooldan karusloomafarmides metsloomade kasvatamist ja hukkamist üksnes karusnaha saamise eesmärgil.

Tulemustest selgub, et 69% Eesti elanikest ei poolda karusloomafarme. On märkimisväärne, et vanuserühmas 15 – 34 eluaastat ei poolda karusloomafarme 84%.

Loe edasi…

Hoia end kursis

Hoia end kursis meie organisatsiooni tegemistega ja liitu inimestega, kes hoolivad loomadest tööstusfarmides. Saadame infot umbes kord kuus.