New York keelustab foie gras’ müügi

New Yorgi linnanõukogu otsustas keelustada hane ja pardi rasvmaksa ehk foie gras müügi tulenevalt toote julmadest praktikatest loomade suhtes. Keeld jõustub aastal 2022.

Loe edasi…

Osale annetamistalgutel ja aita loomi!

Nähtamatud Loomad kutsub Sind pühapäeval, 8. detsembril kell 12-17 heategevuslikule küpsetiste müügile Solaris Keskuses, kus müüme annetamistalgute raames magusaid ja soolaseid küpsetisi, mille on sooja südamega valmistanud meie vabatahtlikud ja toetajad!

Loe edasi…

Nähtamatud Loomad arutab Maaeluministeeriumis loomade veo peatamist Euroopa Liidu välistesse riikidesse

Nähtamatud Loomad kohtus täna maaeluminister Mart Järvikuga, et peatada tapale saadetavate elusloomade vedu Euroopa Liidu välistesse riikidesse. Esitasime ministrile 14 000 allkirja algatuse toetuseks ning arutasime järgmisi samme loomade väärkohtlemise lõpetamiseks.

Loe edasi…

Slovakkia keelustas karusloomafarmid, teeme Eestis sama!

Slovakkiast sai hiljuti 14. riik Euroopas, kes otsustas keelustada karusloomafarmid. Keeld hakkab kehtima 2021. aastal, olemasolevad farmid peavad uksed sulgema hiljemalt aastaks 2025.

Loe edasi…

Hesburger ja Balbiino räägivad kasvavast taimetoidutrendist

8. oktoobril toimub Tallinn Swissôtelis rahvusvaheline toidukonverents Food Innovation Summit, mille peateemaks on kiiresti kasvav taimetoidusektor ning selle mõju toidutööstusele.

Loe edasi…

Selveri kliendid näitavad üles pahameelt Selveri vastu

Nähtamatu Loomade poolt algatatud kampaania Selveri ning Tallinna ja Tartu Kaubamaja Toidumaailmade vastu, et need loobuksid puurikanade munade müügist aastaks 2025, on täies hoos. Allkirju petitsioonile aina koguneb ning kliendid lõikavad lausa Partnerkaarte pooleks.

Loe edasi…

Siigur Restoranid loobub puurikanade munade kasutusest

Möödunud nädalal teatas Eesti tipprestoranide kett Siigur Restoranid, et loobub oma roogades puurikanade munade kasutusest ning hakkab oma mune tarnima Karjamõisa Talufarmist Pärnumaalt. See on tohutult suur samm kanade elu paremaks muutmiseks. Tulevik on puurivaba!

Loe edasi…

Ukraina viimane foie gras farm sulges uksed! Hea motivatsioon foie gras kampaania alustamiseks Eestis!

Selle aasta aprillis avaldas Nähtamatute Loomade organisatsioon Ukrainas linnutööstusfarmis MHP filmitud julmad kaadrid hanede ja partide väärkohtlemise ja sundsöötmise kohta. Salajase töötaja poolt filmitud kaadrites on näha, kuidas linde visatakse vägivaldselt veokitest puuridesse, seejärel surutakse mootoriõliga kaetud metalltorud lindude kurgust alla ja pumbatakse nad sööta täis. Vigastada saanud või surnud linnud jäetakse kuhjadesse kannatama ja […]

Loe edasi…

Loomakaitsjad kutsuvad üles Selverit loobuma puurikanade munade müügist

Loomakaitseorganisatsioon Nähtamatud Loomad alustas kampaaniat, mis kutsub üles Selveri jaeketti loobuma puurikanade munade müügist aastaks 2025, nagu seda on teinud juba 40% Eesti jaesektorist. Loomakaitsjate sõnul on rahumeelsed läbirääkimised ettevõttega seni luhtunud.

Loe edasi…

Reval Kondiiter loobus puurikanade munade kasutusest

Käsitöö kondiitrikoda Reval Kondiiter teatas, et kasutab oma toodangus vaid puurivabade kanade mune. Reval Kondiiter lisas, et nii on kanad õnnelikumad – ja meie ka. Nähtamatud Loomad nõustub ja ei saakski olla tänulikum!

Loe edasi…

Dava Foodsis kanade õhupüssiga tapmine on vastuvõetamatu

Täna avaldati kaadrid Eesti suurimast puurikanalast, kus töötajad tapavad kanu õhupüssilaskudega. Kanade heaoluga tegeleva organisatsiooni Nähtamatud Loomad presidendi Kristina Meringu sõnul on tegu ebaseadusliku ja eelkõige väga julma loomade väärkohtlemisega, mis vajab selget hukkamõistu riigiametite poolt.

Loe edasi…

Loomade kaitseks koguti 14 000 allkirja

Nähtamatud Loomad alustas juunis toetusallkirjade kogumist, et peatada tapale saadetavate elusloomade vedu Euroopa Liidu välistesse riikidesse. Tänaseks on petitsiooni allkirjastanud 14 000 inimest.

Loe edasi…

Hoia end kursis

Hoia end kursis meie organisatsiooni tegemistega ja liitu inimestega, kes hoolivad loomadest tööstusfarmides. Saadame infot umbes kord kuus.