Toeta

Nähtamatute Loomade õhtu vol. 13: Filmiõhtu “Inside Fur”

Tere taas!

Talv on kätte jõudnud ning “Nähtamatud Loomad kutsub” alustab üheksandat üritust mõtlemapaneva filmiõhtuga. Olete kõik oodatud teisipäeval, 18. detsembril kell 18.30 Õpetajate maja Magistri saali.

Näitame aktuaalset ja teemakohast dokumentaalfilmi “Karusnahas” (Inside Fur, Norra 2014). Film räägib sellest, kuidas üks psühholoog kehastub farmeriks, et saada tööle karusloomafarmis ja salaja filmib seejuures kogu sealset telgitagust. Filmi pikkus 57min. (filmil on inglisekeelsed subtiitrid). Filmile eelneb lühiülevaade Eesti karusloomafarmide keelustamise kampaania hetkeolukorrast ja võimalustest, kuidas igaüks saaks karusloomi aidata. 
NB! Filmis esineb häirivaid kaadreid.

Filmile järgneb teemakohane arutelu, kus kõik on oodatud mõtteid jagama! Üritusel on ka Nähtamatute Loomade infolaud, kust saab soetada toredaid meeneid ja toetada organisatsiooni tegevust (selle jaoks soovitame võtta kaasa sularaha).

“Nähtamatud Loomad kutsub” on üritustesari, mille raames toimuvad filmiõhtud, arutelud, paneeldiskussioonid, praktilised ülesanded ja igasugu muud põnevat. Üritusel arutatakse globaalsete teemade üle, mis puudutavad farmiloomade kasvatamist ja selle mõju loodusele, loomadele, ühiskonnale ja inimestele. Lisaks on oluliseks teemaks põnevad alternatiivid toidutööstuses, mis puudutavad loomse toidu asendamist maitsvate ja tervislike tulevikutehnoloogia arengutega. “Nähtamatud Loomad kutsub” üritused on põnevad, harivad ja annavad kindlasti mõtteainet nii teemaga alles tutvujale kui ka juba kogenumale teadjale. Üritused on avatud meelega ja kutsuvad üles kaasa mõtlema ega pelga erimeelseid arvamusi.

Kohtume juba 18. detsembril kell 18.30 Magistri saalis!

Üritus on kõigile TASUTA!

Järgi üritust Facebookis.