Toeta

Fundraiseri päevikud 2

Mina olen Triin ja nüüdseks juba enam kui aasta olnud Nähtamatute Loomade fundraiser ning tahan sulle teha väikese ülevaate oma tegemistest, mida on aidanud ellu viia Kodanikuühiskonna Sihtkapital!

Saime nimelt KÜSKilt aasta jagu aega ja vahendeid, et Nähtamatute Loomade majanduslikku elujõulisust tõsta. Täna võin rõõmuga öelda, et tänu meie imelistele annetajatele ja sponsoritele ning meie tegusa tiimi tööle tunneb organisatsioon ennast üpris elujõuliselt!

Kui mullu sügisel alustasime, oli meie püsiannetajate nimekirjas kuskil 50 inimest, kuid aasta aega hiljem on see number juba 230 kandis ja muudkui tuleb juurde. See on meile igakuiselt ütlemata suureks abiks ning nii hea on teada, et me võime kampaaniaplaane teha kasvõi 2021. aasta 10. veebruariks, sest saame oma püsiannetajatele ka pikaajaliselt loota!

Aastaga oleme saanud väärtuslikke kogemusi ka ettevõtetega koos töötamisel. Tunneme, et oskame nüüd paremaid koostööprojekte kokku panna ja neist tõesti maksimaalselt palju välja võtta, nii et üheskoos loomi paremini aidata kui üksinda. Imeline on teada, et laia Eestimaa peal on üle 50 ettevõtte, kes on ühel või teisel moel aidanud viimase aasta jooksul loomade elu paremaks muuta.

Meie tiim on tänu sellele seiklusele ka oluliselt targemaks ja osavamaks saanud. Näiteks mina olen aastaga õppinud projekte kirjutama ning kui juba korra vedama sain, ega siis enam pidama ei saanud ning nii valmiski suisa 6-7 taotlust, millest paaril õnnestus ka rahastus saada. Meie karuslooma keelustamise kampaaniajuht Merit aga õppis läbirääkimisoskusi otse FBI spetsialisti raamatust ning sõlmis meile täiesti imelisi hinnadiile!

Nähtamatuid Loomi on nüüd ka päev päevalt üha lihtsam toetada. Näiteks me liitusime hiljuti annetuskeskkonnaga Ma armastan aidata, kus saab toetada meie karusloomafarmide kampaaniat. Meie infolaudades on juba mõnda aega saadaval kaardimakse, et Blue Fox rinnamärk ostmata ei jääks. Õige pea saad meile ka helistades annetada, sest avalikustame meie väga lihtsalt meeldejääva annetusliini numbri. Meie annetuskastid on väljas mitmetes Tallinna ja Tartu kohvikutes, et saaks häid ampse heade tegudega tähistada.

Möödunud aasta on olnud igatahes nagu õide puhkemine. Tänu heale tööle on meie sissetulekud tohutult kasvanud ning me oleme tänu sellele ette võtta nii palju uusi tegevusi loomade aitamiseks. Näiteks alustasime karusloomafarmide keelustamise kampaaniaga, mille raames kogusime rekordiliselt üle 6000 keelustamist toetava digiallkirja, mis annab keelustamiseks rohkem lootust kui ealeski varem. Tänu usinale projektide kirjutamisele on meie lihatarbimise vähendamise kampaaniasuunal tööl kolm uut töötajat, kelle hea töö tulemusel on taimne toit muutumas üha kättesaadavamaks, mis aitab olulisel määral kaasa farmiloomade kannatuste vähendamisele. Saime palgata kommunikatsioonispetsialisti, kelle professionaalne töö on võimaldanud 2019. aastal viia farmiloomadega seotud uudised ja pressiteated meediasse rohkem kui 300 korral, mis aitab tõsta teadlikkust loomade olukorrast tööstusfarmides. 

Kindlasti me ei lõpeta siin. See on alles algus ja siit me lendame edasi, kuni kõik farmiloomad on kaitstud halvakohtlemise ja kannatuste eest. Aitäh, armsad toetajad, et olete meiega!

Ja seda kõike tänu Kodanikuühiskonna Sihtkapitalilt 2018. aastal saadud projektitoetusele! Aitäh, KÜSK!