Toeta

Fundraiseri päevikud

Olen Triin ja olen juba mõned kuud olnud oma lemmikorganisatsiooni (jah, selleks on Nähtamatud Loomad) fundraiser ning selle ajaga on väga palju positiivset toimunud! Nüüd teengi Sulle pisikese kokkuvõtte oma tegemistest!

Sügisel õnnestus mul osaleda CARE konverentsil Prahas, kus jagasin meie kogemust fundraisingu strateegia välja töötamisel ning kuulasin huviga teiste loomakaitse organisatsioonide nõuandeid, kuidas loomakaitsesse rohkem vahendeid tuua. Tagasi tulles koolitasin aga juba meie armsaid vabatahtlikke välja, et ka nemad oma igapäevases vabatahtlikus töös olulisi fundraisingu-alaseid teadmisi ja oskusi rakendada oskaksid. Samuti andsin oma panuse Eesti annetuskultuuri edendamisesse, tehes ettekande Vabaühenduste Liidu eest veetavale annetuste kogujate võrgustikule, mis koosneb toredatest heategevuslikest ühingutest, kes omavahel kogemusi jagavad.

Koostöös meie tubli IT tiimiga oleme paari kuu jooksul oma sisemisi infosüsteeme tõhustanud, et informatsioon oleks täpsem ja kättesaadavam. See on ülioluline, et asjad saaksid kiiremini tehtud ja loomad kiiremini aidatud! Loodetavasti saame peagi tööle ka hea ja modernse CRM süsteemi, mis aitaks meil oma kallite toetajatega veelgi paremini kontaktis olla.

Detsembri lõpul asusime oma organisatsiooni mõju analüüsima, et teada saada, kas meie toimetamistest on kasu ka või tuleks meil kurssi muuta. Nüüd oleme sellega nii kaugel, et peagi saab juba meie mõjuanalüüsiga tutvuda Maailmamuutjate portaalis!

Eelmise aasta lõpus korraldasime annetuskampaania, et koguda vahendeid karusloomafarmide keelustamise kampaania jaoks, mis osutus meie seni kõige edukamaks annetuste kogumise kampaaniaks. Aitäh Sulle veel kord, kui ka Sina loomi toetasid! Praegu kogume aga annetusi karusloomafarmidest pääsenud naaritsatele varjupaiga ehitamiseks meie sõprade juures Poolas. Tänu Sulle võib Nora varsti tõesti uue kodu saada!

Meie armas kujundaja Helena Passi lõi meie heategevustoodete juurde lisaks jõuluteemalise ja imearmsa annetuskaardi. Meie Facebookis toimusid loosimängud, mis tõid meile sotsiaalmeedias juurde sadu uusi jälgijaid, kes loodetavasti tulevikus koos Sinu ja minuga loomi aitama hakkavad. Paigaldasime uued annetuskastid kaheksasse toredasse kohvikusse.

Kirjutamist on ka palju olnud. Küll otsisime potentsiaalseid sponsoreid ja küll sobilikke fonde ning leidsime ka. Täna on meil rohkem sponsoreid kui kunagi varem ning tänu meie kasvavale oskusele kirjutada häid projekte kasvab ka meie võimekus loomade jaoks positiivset muutust luua. Järgmisel korral, kui poodi lähed, osta kindlasti Lushi Charity pot kreemi või Birchlagooni Kasemündi kasemahlajooki, sest nii toetad oma ostuga loomi!

Mis ootab ees?

Peagi saame teie kõigiga jagada ka üht meeleolukat videoklippi ühe Eesti armastatud näitlejaga, kes on Nähtamatute Loomade püsiannetaja ja kutsub ka teisi üles selleks hakkama. Valmimas on meie  e-pood, mis muudab heategevustoodete ostmise imelihtsaks nii Sulle kui ka meile. Kirjutame usinasti projektitaotlusi, et loomade aitamiseks rohkem vahendeid saada. Peagi aga vajame taas Sinu abi, et aidata loomi, keda sõidutatakse riikide vahel ilma puhkuse ja söögi-joogita.

Ja seda kõike tänu Kodanikuühiskonna Sihtkapitalilt 2018. aastal saadud projektitoetusele, mis võimaldas Nähtamatutel Loomadel täiskohaga fundraiser tööle võtta! Aitäh, KÜSK!