Toeta

18.02 Nähtamatud Loomad kutsub vol.11: Filmiõhtu “Okja”

Tere Nähtamatute Loomade sõber!

Kutsume Sind vaatama põnevat ja liigutavat filmi “Okja” (2017) 18. veebruaril kell 18.00 Rahvusraamatukogu Kuppelsaalis! Seekord vaatame Lõuna-Korea režissööri Bong Joon-ho mängufilmi “Okja”, mis on põnev ja liigutav film suurest sõprusest noore tüdruku Mija ning imelise Okja-nimelise loomaga. Mis saab Okjast aga siis, kui ta röövitakse suurkorporatsiooni poolt, kellel on loomaga omad plaanid? Filmi kestvus on 2 tundi. Võta sõbrad kaasa ning tule võta üritusest osa!

Üritus on kõigile tasuta!

“Nähtamatud Loomad kutsub” on üritustesari, mille raames toimuvad filmiõhtud, arutelud, paneeldiskussioonid, praktilised ülesanded ja igasugu muud põnevat. Üritusel arutatakse globaalsete teemade üle, mis puudutavad farmiloomade kasvatamist ja selle mõju loodusele, loomadele, ühiskonnale ja inimestele. Lisaks on oluliseks teemaks põnevad alternatiivid toidutööstuses, mis puudutavad loomse toidu asendamist maitsvate ja tervislike tulevikutehnoloogia arengutega. “Nähtamatud Loomad kutsub” üritused on põnevad, harivad ja annavad kindlasti mõtteainet nii teemaga alles tutvujale kui ka juba kogenumale teadjale. Üritused on avatud meelega ja kutsuvad üles kaasa mõtlema ega pelga erimeelseid arvamusi.

Üritusel on Nähtamatute Loomade infolaud, kust saab soetada toredaid meeneid ja toetada organisatsiooni tegevust (selle jaoks soovitame võtta kaasa sularaha).

Kohtume Nähtamatute Loomade õhtul 18. veebruaril kell 18.00 Rahvusraamatukogu Kuppelsaalis!