15. oktoobril toimub Hea Tahte Avaldus karusloomafarmide keelustamise toetuseks

Nähtamatud Loomad ja Loomus kutsuvad üheskoos Riigikogu ette 15. oktoobril head tahet ja loomasõbralikkust üles näitama!

Sel sügisel menetleb Riigikogu karusloomafarmide keelustamise eelnõud, mille esitasid 23 parlamendiliiget erinevatest erakondadest. Me oleme selle hea otsuse jõustumisele lähemal kui kunagi varem ja üheskoos saame anda viimase hea signaali, et Riigikogu liikmed teaksid, et Eesti elanikud toetavad selle julma loomade kohtlemise lõpetamist.

15. oktoobril toimub Riigikogu suures saalis karusloomafarmide keelustamise eelnõu esimene lugemine. Koguneme sel päeval Hea Tahte Avaldusele Riigikogu ette, et näidata toetust Riigikogu liikmete hoolivale ja eetilisele südametunnistusele ja loomasõbralikkusele.

Sõbralikul üritusel on minimalistlik esteetika – tuleme sinna korraldajate poolt kuue hiigelsuure sinirebase südameikooniga, mille järgi rivistume ning teisi silte seekord kaasa ei võta – jääme ühe selge sõnumi juurde.
Tule näitama oma head tahet ja hoolivust nõrgemate vastu! ❤

Ürituse täpne kellaaeg selgub, kui Riigikogu päevakava 15. oktoobriks kinnitatakse.

Üritusel hoiame distantsi ning palume haigustunnuste puhul jääda koju ja algatusele sotsiaalmeedia vahendusel toetust näidata. Maski kandmine on igati teretulnud.