Nähtamatute Loomade õhtu vol. 14: jõuluhõnguline potluck

Meil on rõõm kutsuda Sind juba 13. Nähtamatute Loomade õhtule! Reedel, 28. detsembril kell 18:30 leiab TARTUS, Domus Dorpatensises (aadress Raekoja plats 1) aset jõuluhõnguline taimetoidu potluck!

Loe edasi…

Nähtamatute Loomade õhtu vol. 13: Filmiõhtu “Inside Fur”

Talv on kätte jõudnud ning “Nähtamatud Loomad kutsub” alustab üheksandat üritust mõtlemapaneva filmiõhtuga. Olete kõik oodatud teisipäeval, 18. detsembril kell 18.30 Õpetajate maja Magistri saali.

Loe edasi…

Nähtamatute Loomade õhtu vol. 12: Ettekanne Tartus: põnevate taimsete toitude arendus

Meil on rõõm kutsuda Sind juba 12. Tartu Nähtamatute Loomade õhtule, mis toimub kolmapäeval, 28. novembril kell 18:30 Antoniuse õue seminariruumis (Lutsu 3). Seekord tuleb meile rääkima Mari-Liis Tammik Toidu- ja Fermentatsioonitehnoloogia Arenduskeskusest (TFTAK).

Loe edasi…

Nähtamatute Loomade tutvustusõhtu uutele vabatahtlikele

Tule 28. novembril kell 18.00 Õpetajate maja Gertrudi tuppa, kus Nähtamatute Loomade president Kristina Mering tutvustab efektiivset loomakaitset ja Nähtamatute Loomade tegevust Eestis!

Loe edasi…

Nähtamatud Loomad kutsub vol. 8: filmiõhtu Õpetajate majas

Sügis on kätte jõudnud ning „Nähtamatud Loomad kutsub“ alustab kaheksandat üritust lõbusa filmiõhtuga. Olete kõik oodatud reedel, 16. novembril kell 18:30 Õpetajate maja Magistri saali, kus veedame toreda õhtu heas seltskonnas.

Loe edasi…

Nähtamatute Loomade õhtu vol. 11: Ettekanne Tartus - Lihatööstuse keskkonnamõju

Meil on rõõm kutsuda Sind juba üheteistkümnendale Tartu Nähtamatute Loomade õhtule, mis toimub teisipäeval, 30. oktoobril kell 18:30 Domus Dorpatensises (Raekoja plats 1). Seekordseks külalisesinejaks on Silja Kana, kes teeb ettekande loomatööstuste keskkonnamõjudest ning loomsete toodete ökoloogilisest jalajäljest.

Loe edasi…

Nähtamatute Loomade õhtu vol. 10: Filmiõhtu "Carnage"

Oled oodatud juba kümnendale Tartu Nähtamatute Loomade õhtule, mis toimub neljapäeval, 4. oktoobril kell 18:30 Domus Dorpatensises (aadressil Raekoja plats 1)!.

Loe edasi…

Food Innovation Summit eelüritus: ettevõtete perspektiiv

Kas oled juba kuulnud, et 6. oktoobril toimub Tallinnas aasta kõige ägedam sündmus? Nimelt korraldab Nähtamatud Loomad esimest korda Eestis toidutootmise tuleviku teemalise rahvusvahelise konverentsi! Konverents puudutab jätkusuutlikku toidutootmist, taimseid tooteid ja taimse proteiini innovaatilist kasutamist erinevates toitudes ja toodetes ja küsimust, kuidas üha kasvava elanikkonnaga inimesed tervislikult ära toita.

Loe edasi…

FOOD INNOVATION SUMMIT 2018

Nähtamatutel Loomadel on suur rõõm Sind kutsuda ilmselt selle aasta ägedamaile toidukonverentsile FOOD INNOVATION SUMMIT! Konverents toimub 6. oktoobril kell 8.30 - 17.00 Tallinnas, Euroopa Hotell Hestias! Osta pilet juba täna!

Loe edasi…

Nähtamatud Loomad kutsub vol. 7: piknik Kadriorus

Neljapäeval, 30. augustil, toimub meie seitsmes üritus seeriast "Nähtamatud Loomad kutsub". Selle aasta suvi on olnud imeliselt päikesepaisteline, soe ja ilus, mistõttu soovime võtta suvest viimast ning tähistada värskes õhus suve lõppu potluck-stiilis piknikuga Kadrioru pargis, algusega kell 18:00. Seekord tutvustame Teile ka lähemalt meie Taimse Teisipäeva kampaaniat. Olete väga oodatud!

Loe edasi…

Nähtamatute Loomade õhtu vol. 9: piknik Kassitoomel

Oled väga oodatud järjekordsele Tartu Nähtamatute Loomade õhtule! Reedel, 24. augustil algusega kell 18:30 toimub Kassitoome orus vahva piknik-potluck!

Loe edasi…

Heategevuslik küpsetiste müük Kvartali toidufestivalil

Nähtamatud Loomad kutsub Sind heategevuslikule küpsetiste müügile laupäeval, 4. augustil 2018 kell 11.00-19.00 Kvartali keskuse hoovi seal toimuvale Kvartali toidufestivalile (Riia 2, Tartu). Kvartali Toidufestival on osa 3.-5. augustil aset leidvast Tartu toidu- ja veinifestivalist.

Loe edasi…

Heategevuslik küpsetiste müük Lasnamäe Pirukafestivalil

Nähtamatud Loomad kutsub Sind heategevuslikule küpsetiste müügile pühapäeval, 29. juulil 2018 kell 12.00-18.00 Pae parki seal toimuvale Lasnamäe Pirukafestivalile! Müük toimub loomakaitseorganisatsiooni Nähtamatud Loomad vabatahtlike eestvedamisel. Tule ja tee oma päev ilusaks koos meiega!

Loe edasi…

Nähtamatud Loomad kutsub vol. 6: jalutuskäik + piknik Kadriorus

Neljapäeval, 19. juulil, toimub meie kuues üritus seeriast "Nähtamatud Loomad kutsub". Suvi on toonud endaga kaasa ilusad päikesepaistelised ilmad ning seekord korraldame jalutuskäigu ja pikniku, kuhu olete kõik oodatud! Jalutuskäik algab Vabaduse väljakult kell 18.00, ning sealt jalutame kaunisse Kadrioru parki, kus 18.30 peame potluck-stiilis pikniku.

Loe edasi…

Heategevuslik küpsetiste müük Tartu Tänavatoidufestivalil

Sulle meeldib süüa maitsvaid kooke ja pirukaid ning aidata loomi? See heategevuslik müük on Sulle - tule ja haara midagi maitsvat kaasa ja tee loomadele head!

Loe edasi…

Heategevuslik küpsetiste müük Tallinna Tänavatoidufestivalil

Sulle meeldib süüa maitsvaid kooke ja pirukaid ning aidata loomi? See heategevuslik müük on Sulle - tule ja haara midagi maitsvat kaasa ja tee loomadele head!

Loe edasi…

Nähtamatute Loomade sünnipäevapidu Tartus!

Juunikuus täitub loomakaitseorganisatsiooni Nähtamatud Loomad esimene tegutsemisaasta. Sel puhul on meil rõõm kutsuda Sind meie sünnipäevapeole, mis toimub Tartus 11. juunil kell 18:30 Domus Dorpatensise seminariruumis (aadressil Raekoja plats 1). Tahaksime Sinuga jagada Nähtamatute Loomade seniseid saavutusi, tutvustada uusi eesmärke ja tulevikuplaane ning veeta toreda õhtupooliku heas seltskonnas.

Loe edasi…

Nähtamatute Loomade sünnipäeva tähistamine Tallinna Teoteatris!

Meil on suur rõõm teatada, et Nähtamatud Loomad tähistab esimest sünnipäeva ja veel suurem rõõm on Sind meie sünnipäeva tähistamisele kutsuda! Tahaksime Sinuga jagada Nähtamatute Loomade saavutusi ja uusi eesmärke, tutvustada tulevikuplaane ja veeta toreda õhtupooliku heas seltskonnas. Sünnipäevalaua koostame ühise panusega: igaüks toob lauale midagi taimset ja üheskoos proovime erinevaid sünnipäevatoite! Üritusel on võimalik ka Nähtamatute Loomade tegevusele õlg alla panna ja meid annetusega toetada, et saaksime üheskoos veelgi rohkem loomi aidata!

Loe edasi…

Nähtamatud Loomad kutsub vol. 4: Ettekanne Tallinnas: Milline on lihatööstuse keskkonnamõju?

Keskkonnakuul käsitleb üritustesari “Nähtamatud Loomad kutsub” aktuaalset ja põnevat teemat. Seekord tuleb meile külalisesineja Tartust, Silja Kana, kes teeb ettekande loomatööstuste keskkonnamõjudest ning loomsete toodete ökoloogilisest jalajäljest.

Loe edasi…

Nähtamatute Loomade õhtu vol. 8: Ettekanne loomatööstuse hetkeolukorrast Eestis

Teisipäeval, 15. mail kell 17:30 toimub Ahhaa teaduskeskuse Apollo seminariruumis (2. korrusel) juba kaheksas Tartu Nähtamatute Loomade õhtu!

Loe edasi…

Nähtamatud Loomad kutsub: Heategevuslik küpsetiste müük

Sulle meeldib süüa maitsvaid kooke ja pirukaid ning aidata loomi? See üritus on Sulle!

Loe edasi…

Nähtamatute Loomade õhtu vol. 7: filmiõhtu "Okja"

Oled oodatud juba seitsmendale Tartu Nähtamatute Loomade õhtule, mis toimub kolmapäeval, 18. aprillil kell 18:30 Genialistide Klubis! Vaatame Lõuna-Korea režissööri Bong Joon-ho mängufilmi “Okja” (2017). See põnev ja liigutav film jutustab noore tüdruku Mija suurest sõprusest imelise Okja-nimelise loomaga. Mis saab Okjast aga siis, kui ta röövitakse suurkorporatsiooni poolt, kellel on loomaga omad plaanid?

Loe edasi…

Nähtamatud Loomad kutsub vol. 3: taimetoidu potluck

Teisipäeval, 24. aprillil kell 18.30 toimub juba kolmas üritus seeriast "Nähtamatud Loomad kutsub". Seekord ootame teid Õpetajate majja (Raekoja plats 14), kus korraldame vahva taimetoidu potlucki ehk ühisõhtusöögi. Potluck on üritus, kuhu kõik osalejad toovad ise midagi söödavat ühisele lauale kaasa, olgu toidupoolis siis isevalmistatud või poest kaasa ostetud. Väga oodatud on kõik taimsed hõrgutised, nii soolased kui magusad - pirukad, salatid, kotletid, koogid, küpsised ja kõikvõimalikud muud toidud, mis vaid pähe tulevad! See on hea viis, kuidas katsetada ise mõne uue taimse toidu retsepti ning mekkida teiste toodut!

Loe edasi…

Nähtamatute Loomade õhtu vol. 6: taimetoidu potluck

Oled väga oodatud järjekordsele, juba kuuendale Nähtamatute Loomade õhtule! Neljapäeval, 22. märtsil alates kell 18:30 toimub Domus Dorpatensise seminariruumis (aadressil Raekoja plats 1/Ülikooli 7) tore ühisõhtusöök ehk potluck!

Loe edasi…

Nähtamatud Loomad kutsub vol. 2: Kristina Meringu ettekanne sotsioloogilisest uurimusest tapamaja töötajate kohta

Üritustesari “Nähtamatud Loomad kutsub” käsitleb märtsis aktuaalset ja põnevat teemat tapamaja töötajate kohta! Kohtume kolmapäeval, 28. märtsil kell 18.00 Rahvusraamatukogu kuppelsaalis, kus kuuleb huvitavat ja harivat ettekannet, mis räägib tööst tapamajas ning sealsete töötajate suhetest loomadega.

Loe edasi…

Nähtamatute Loomade õhtu vol. 5: filmiõhtu "Klatki"

Kolmapäeval, 28. veebruaril kell 18:30 leiab Genialistide Klubis aset juba viies Tartu Nähtamatute Loomade õhtu! Seekord vaatame Connor Jacksoni dokumentaalfilm "Klatki: The Hidden Farms of Europe" (2017). See värske dokumentaalfilm jutustab Poola ja Leedu loomakaitseorganisatsioonidest, kes töötavad selle nimel, et karusloomafarmid nendes riikides keelustataks. Samuti annab film sissevaate karusloomatööstuse toimimisse neis riikides. Kümnes riigis üle maailma on karusloomafarmid juba keelustatud. Kes on järgmine?

Loe edasi…

Nähtamatud Loomad kutsub vol. 1: filmiõhtu "Klatki"

Nähtamatud Loomad alustab Tallinnas igakuise üritustesarjaga "Nähtamatud Loomad kutsub"!

Loe edasi…

Hoia end kursis

Hoia end kursis meie organisatsiooni tegemistega ja liitu inimestega, kes hoolivad loomadest tööstusfarmides. Saadame infot umbes kord kuus.