13.06 Nähtamatute Loomade sünnipäevapidu Tartus!

Meil on suur rõõm teatada, et Nähtamatud Loomad tähistab teist sünnipäeva ja veel suurem rõõm on Sind meie sünnipäeva tähistamisele kutsuda! 💕

Loe edasi…

22.05 Kristina Meringu ettekanne “Loomatööstuste olukord Eestis”

Esmaspäeval, 22. mail kell 18:00 esineb Rahvusraamatukogu Kuppelsaalis Kristina Mering põneva ja informatiivse ettekandega loomatööstuste hetkeolukorrast Eestis.

Loe edasi…

17.05 Taimse Fish & Chips’i ühiskokkamine

Tule osalema ühiskokkamise töötoas, mis toimub reedel, 17. mail kell 18:00 Tartu Loodusmajas (Lille 10)! Õpime valmistama imemaitsvat 🔥Fish & Chips’e 🔥 koos GenGööki peakoka Ele-Liis Pintmaniga.

Loe edasi…

10.04.19 Nähtamatud Loomad kutsub vol. 13: Kristina Meringu ettekanne “Puurivabad munadepühad”

Seoses munadepüha tulekuga toimub “Nähtamatud Loomad kutsub” üritustesarja raames põnev ettekanne koos aruteluga munakanade olukorrast Eestis.

Loe edasi…

Miks pidada munadepühi puurivabalt?

Oled oodatud juba kuueteistkümnendale Tartu Nähtamatute Loomade õhtule, mis toimub esmaspäeval, 15. aprillil kell 19:00 Genialistide Klubis (Magasini 5)! 💛

Loe edasi…

Nähtamatud Loomad kutsub vol. 15: Ettekanne Tartus: Miks ja kuidas süüa vähem liha?

Oled oodatud juba viieteistkümnendale Tartu Nähtamatute Loomade õhtule, mis toimub teisipäeval, 26. märtsil kell 19:00 Tartu loodusmajas! Kutsume Sind kuulama Taimset Teisipäeva tutvustavat ettekannet “Miks ja kuidas süüa vähem liha?'” 🤔

Loe edasi…

Nähtamatud Loomad kutsub vol. 12: Kuidas päästa planeeti toiduvalikutega?

Nähtamatud Loomad kutsub ürituste sarja raames toimub Margot Arula ettekanne lihatööstuse keskkonnamõjudest. Margot Arula on Taimse Teisipäeva edukas kampaaniajuht ning tutvustab lähemalt, milliste igapäevaste toiduvalikutega saaksime oma planeeti aidata.

Loe edasi…

25.02 Paneelarutelu Eetiline Eesti

Oled oodatud 25. veebruaril kell 18 Erinevate Tubade Klubisse, kus toimub esmakordselt üritus nimega Eetiline Eesti: millist tulevikku me loome?

Loe edasi…

19.02 Kas taimsel kütusel on võimalik edukalt sporti teha?

Miks sportlased loobuvad lihast? Kust nad saavad piisavalt valku? Kas neil õnnestub edukalt sporti teha?

Loe edasi…

18.02 Nähtamatud Loomad kutsub vol.11: Filmiõhtu “Okja”

Kutsume Sind vaatama põnevat ja liigutavat filmi “Okja” (2017) 18. veebruaril kell 18.00 Rahvusraamatukogu Kuppelsaalis!

Loe edasi…

Nähtamatud Loomad kutsub vol. 10: Taimse Teisipäeva teadmisteõhtu

Tere ja head uut aastat armsad Nähtamatute Loomade sõbrad! Meil on hea meel alustada uut aastat juba kümnenda üritusega Nähtamatud Loomad kutsub ürituste sarjast! Seekord kutsume Sind kuulama 29.jaanuaril ettekannet “Miks ja kuidas tähistada Taimset Teisipäeva?”. Üritus toimub Õpetajate maja Magistri saalis algusega kell 18:30. Tule kuulama ja võta sõber kaasa! Mis on aga Taimne […]

Loe edasi…

Nähtamatute Loomade õhtu vol. 14: Filmiõhtu Tartus: Ghosts in our machine

Oled oodatud juba neljateistkümnendale Tartu Nähtamatute Loomade õhtule, mis toimub teisipäeval, 22. jaanuaril kell 18:30 Domus Dorpatensises (Raekoja plats 1)!

Loe edasi…

Hoia end kursis

Hoia end kursis meie organisatsiooni tegemistega ja liitu inimestega, kes hoolivad loomadest tööstusfarmides. Saadame infot umbes kord kuus.