Toeta

Tulumaksu annetamine on mugav ja lihtne heategu!

15. veebruaril läheb taas Eestis lahti tulude deklareerimine maksuametile. Juba teist aastat saame tähistada võimalust, et tagasi saadud tulumaksu saab soovi korral vaid ühe klikiga annetada. Annetada võib kogu tagasisaadava tulumaksu summa või osa sellest, vastavalt soovile. Annetada võib ka mitmele organisatsioonile, summad ja saajad valib igaüks ise. 

Tulumaksu annetamine on lihtne ja mugav. Lisaks varasemale võimalusele, kus tagastamisele kuuluva tulumaksu sai lasta kanda oma pangakontole või jätta maksu- ja tolliameti ettemaksukontole, on nüüd kolmandaks valikuks reas ka annetamine.
  

Võimalus tulumaksu annetada loodi esmakordselt eelmisel aastal ning juba esimesel korral kasutasid seda lihtsalt võimalust heateoks enam kui 2300 inimest.
Kõige suurem annetus oli üle 900 euro, keskmine annetus suurusjärgus 30 eurot. 

Kasuta Sinagi võimalust näidata oma headust, hoolivust ja armastust loomade suhtes, märkides oma annetuse saajaks Mittetulundusühing Nähtamatud Loomad, registrikood: 80413845, arveldusarve: EE922200221066221071.

Siin on ka väike videoklipp, kuidas see käib:

Annetustest saadud tulu kasutame karusloomafarmide keelustamise kampaania edukaks läbiviimiseks, et tagada karusloomafarmide keelustamise eelnõu läbiks Riigikogus edukalt ka teise ja kolmanda lugemise.

Loomad tänavad Sind!