Nähtamatud Loomad võtab tööle Taimse Teisipäeva projektijuhi!

Nähtamatud Loomad on Eesti loomakaitseorganisatsioon, mis on keskendunud farmiloomade heaolu parandamisele. Veame Eestis Taimse Teisipäeva kampaaniat, mis kutsub üles proovima põnevaid ja maitsvaid taimseid toite ja vähendama lihatarbimist. Pakume praktilist infot, kuidas suurendada taimse toidu osakaalu menüüs ning suhtleme söögikohtadega, et nad liituks kampaaniaga ning teisipäeviti oleks väljas süües lihtne taimset toitu eelistada.

Võtame tööle täistööajaga Taimse Teisipäeva projektijuhi, kelle ülesandeks on kampaania tegevuste planeerimine, suhtlus ja läbirääkimised söögikohtadega, et nad pakuks teisipäeviti ka taimset toitu, ürituste korraldamine, meediatöö ja reklaam ning koostööpartnerite leidmine. Taimse Teisipäeva projektijuhi amet on mõeldud aastaks, kuid hea koostöö puhul leiame võimaluse koostööd jätkata.

Eeldame kandidaadilt põhjalikke teadmisi taimse toidu kohta, head esinemisoskust, enesekehtestamise võimet ning tugevat organiseeritust. Kasuks tuleb varasem projektijuhtimise ja ürituste korraldamise kogemus.

Nähtamatud Loomad pakub põnevat tööd rahvusvaheliselt tunnustatud efektiivses organisatsioonis, hulgaliselt koolitus- ja arenguvõimalusi, motiveerivat palka ning võimalust oma töö tulemusena ühiskonnas tervislike, keskkonna- ja loomasõbralike valikute langetamist kergemaks teha. Lisaks pakume võimalust kodust töötada.

Saada CV, motivatsioonikiri ja palgasoov aadressile kristina.mering@nahtamatudloomad.ee hiljemalt 15. märtsiks. Lisaküsimuste korral palume kirjutada samal aadressil.

Hoia end kursis

Hoia end kursis meie organisatsiooni tegemistega ja liitu inimestega, kes hoolivad loomadest tööstusfarmides. Saadame infot umbes kord kuus.