Swissotel Tallinn liitus puurikanade munadest loobunud ettevõtete nimekirjaga!

Nähtamatud Loomad tervitab Swissoteli teadaannet, mille raames ettevõte kinnitas, et on loobunud puurispeetavate kanade munadest ja kasutab vaid puurivabade kanade mune. Meil on hea meel, et Swissotelile on oluline vastutustundlik ettevõtlus ja loomade õiglane kohtlemine.

Swissoteli veebilehel on kirjas: „Vastutustundliku ettevõttena väärtustab Swissotel Tallinn ja selle alla kuuluvad restoranid lisaks keskkonnasäästlikkusele ja jätkusuutlike tegevustele ka loomade õiglast kohtlemist. Nii kasutavad Swissotel Tallinna konverentsikeskuse ja restoranide köögid ainult puurivabast süsteemist pärit kanade mune.“

Swissotel Tallinn kuulub AccorHotelsi hotelliketti: see Prantsusmaa ettevõte omab, opereerib ja frantsiisib hotelle, kuurorte ja puhkuseomandusi üle kogu maailma. AccorHotels tegutseb 95 riigis, omab ligi 4000 hotelli ja 2500 luksuslikku erakorterit. AccorHotelsi alla kuuluvad maailmakuulsad brändid nagu Raffles, Fairmont, Sofitel Legend, SO Sofitel, Sofitel, onefinestay, MGallery by Sofitel, Pullman ja Swissôtel. AccorHotelsi kett on tegutsenud üle 50 aasta ning nende hotellides ja majutusasutustes töötab ligi 240 000 töötajat, kelle eesmärk on pakkuda klientidele esmaklassilist teenindust.

AccorHotelsi hotelligrupile ja Swissotel Tallinnale on olulised säästva ja kestva toimimise põhimõtted, mida hotell järgib ja arendab programmi Planet 21 põhjal.

Planet 21 on AccorHotelsi hotelligrupi loodud säästva arengu programm, mille eesmärk on jagada infot ja propageerida jätkusuutlikkust hotellinduses. Programmi raames töötatakse ühiselt hotelli töötajate, klientide, partnerite ja kohalike kogukondadega loodust säästva hotellinduse nimel.

AccorHotels kuulutas 2016. aastal koostöös loomakaitseorganisatsiooniga The Humane League välja poliisi, millega sätestab, et läheb 2020. aastast üle puurivabade kanade munadele kõigis hotellides üle maailma. Meil on hea meel, et Swissotel on Eestis juba arengust ees ja loobunud nüüdseks puurispeetavate kanade munade kasutamisest!

Swissotel Tallinna uudist saab lugeda siit: https://thequarter.ee/puurivabadkanad/

AccorHotelsi üleilmset poliisi saab lugeda siit: http://press.accorhotels.group/accorhotels-partners-with-humane-society-internationalto-source-100-of-the-eggs-its-hotels-servefrom-free-range-farms/

Hoia end kursis

Hoia end kursis meie organisatsiooni tegemistega ja liitu inimestega, kes hoolivad loomadest tööstusfarmides. Saadame infot umbes kord kuus.