Nähtamatud Loomad võtab tööle fundraiseri!

Nähtamatud Loomad võtab täistööajaga tööle fundraiseri, kelle ülesandeks on Nähtamatute Loomade fundraisingu tegevuste koordineerimine. Fundraiser seisab organisatsiooni majandusliku võimekuse kasvamise hea käekäigu eest.

Fundraiser vastutab annetuste kogumise ja toetuse leidmise plaani koostamise ja elluviimise eest. Lisaks loob fundraiser süsteemi Nähtamatute Loomade koostööpartneritega suhtlemiseks. Tööülesannete hulka kuuluvad ka Nähtamatute Loomade töötajate ja vabatahtlike koolitamised annetuste kogumise strateegiate ja kommunikatsiooni osas. Fundraiser vastutab koos organisatsiooni presidendiga ka rahastusprojektide kirjutamise eest, et Nähtamatute Loomade tegevusele toetust leida. Fundraiseri ametikoht on mõeldud aastaks, kuid hea koostöö puhul leiame võimalused ametit pikendada.

Kandidaadilt eeldame kõrgharidust, varasemat kokkupuudet fundraisinguga, head algatusvõimet, majanduslikku mõtlemist, varasemaid teadmisi farmiloomade kaitse ja heaolu temaatikast ning head väljendusoskust.

Nähtamatud Loomad pakub omalt poolt põnevat täistööajaga positsiooni tunnustatud efektiivses organisatsioonis, hulgaliselt koolitus- ja arenguvõimalusi, suurepärast kollektiivi, reaalset võimalust oma tööga loomade elujärge parandada ning võimalust kodust töötada.

Saada oma CV, motivatsioonikiri ja palgasoov hiljemalt 19. septembriks aadressile kristina.mering@nahtamatudloomad.ee! Küsimused tööpakkumise kohta saata samal aadressil.

Projekti rahastab Kodanikuühiskonna Sihtkapital ME18 vooru raames.

Hoia end kursis

Hoia end kursis meie organisatsiooni tegemistega ja liitu inimestega, kes hoolivad loomadest tööstusfarmides. Saadame infot umbes kord kuus.