Nähtamatute Loomade õhtu vol. 8: Ettekanne loomatööstuse hetkeolukorrast Eestis

Teisipäeval, 15. mail kell 17:30 toimub Ahhaa teaduskeskuse Apollo seminariruumis (2. korrusel) juba kaheksas Tartu Nähtamatute Loomade õhtu! Kristina Mering esineb põneva ja informatiivse ettekandega loomatööstuste hetkeolukorrast Eestis. Ettekanne annab ülevaate peamistest heaoluprobleemidest tööstusfarmides, kus kasvatatakse loomi toidu saamise eesmärgil ning toob välja põhjused, miks need meie tähelepanu ja sekkumist väärivad. Samuti on kõigil pärast ettekannet võimalik oma mõtteid jagada ja küsimusi küsida.

Kristina Mering on loomakaitseorganisatsiooni Nähtamatud Loomad asutaja ja president. Ta on farmiloomade kaitsega Eestis tegelenud juba 12 aastat ja omab suurt kogemust loomakaitse valdkonnas.

Üritusel on ka Nähtamatute Loomade infolaud, kus saab tutvuda organisatsiooni tegevusega, annetada organisatsiooni toetuseks ning osta erinevaid meeneid, mille jaoks soovitame varuda sularaha.

Nähtamatute Loomade õhtud on Tartus toimuv üritustesari, mille raames leiavad aset filmiõhtud, arutelud, paneeldiskussioonid, praktilised ülesanded ja igasugu muud põnevat. Üritustel arutatakse globaalsete teemade üle, mis puudutavad farmiloomade kasvatamist ja selle mõju loodusele, loomadele, ühiskonnale ja inimestele. Lisaks on oluliseks teemaks põnevad alternatiivid toidutööstuses, mis puudutavad loomse toidu asendamist maitsvate ja tervislike tulevikutehnoloogia arengutega. Nähtamatute Loomade õhtud on põnevad, harivad ja annavad kindlasti mõtteainet nii teemaga alles tutvujale kui ka juba kogenumale teadjale. Üritused on avatud meelega ja kutsuvad üles kaasa mõtlema ega pelga erimeelseid arvamusi.

Kohtume Nähtamatute Loomade õhtul 15. mail kell 17.30 Ahhaa teaduskeskuse Apollo seminariruumis

Järgi üritust Facebookis.

Hoia end kursis

Hoia end kursis meie organisatsiooni tegemistega ja liitu inimestega, kes hoolivad loomadest tööstusfarmides. Saadame infot umbes kord kuus.