Nähtamatute Loomade õhtu vol. 6: taimetoidu potluck

Oled väga oodatud järjekordsele, juba kuuendale Nähtamatute Loomade õhtule! Neljapäeval, 22. märtsil alates kell 18:30 toimub Domus Dorpatensise seminariruumis (aadressil Raekoja plats 1/Ülikooli 7) tore ühisõhtusöök ehk potluck!

Ühise õhtusöögi lauale toovad osalejad ise midagi söödavat kaasa, olgu toidupoolis siis isevalmistatud või poest kaasa ostetud. Väga oodatud on kõik taimsed hõrgutised, nii soolased kui magusad - salatid, kotletid, pirukad, koogid, küpsised ja kõikvõimalikud muud toidud, mis vaid pähe tulevad!

Samuti on kohal Nähtamatute Loomade infolaud, kust saab uurida lähemalt organisatsiooni tegevuse kohta ning toetada meie tegevust loomade heaks annetuse või meeneostuga. Kohapeal saab meenete eest tasuda sularahas, seega soovitame seda kaasa varuda!

Üritus on kõigile tasuta – võta vaid omalt poolt maitsvat söögipoolist kaasa ja tule veeda õhtu toredas seltskonnas!

NB! Et üritus oleks ka keskkonnasõbralik, palume kõigil, kel võimalik, kaasa võtta ka oma sööginõud (taldriku, tassi ja noad-kahvlid).

Nähtamatute Loomade õhtud on üritustesari, mille raames toimuvad filmiõhtud, arutelud, paneeldiskussioonid, praktilised ülesanded ja igasugu muud põnevat. Üritustel arutatakse globaalsete teemade üle, mis puudutavad farmiloomade kasvatamist ja selle mõju loodusele, loomadele, ühiskonnale ja inimestele. Lisaks on oluliseks teemaks põnevad alternatiivid toidutööstuses, mis puudutavad loomse toidu asendamist maitsvate ja tervislike tulevikutehnoloogia arengutega. Nähtamatute Loomade õhtud on põnevad, harivad ja annavad kindlasti mõtteainet nii teemaga alles tutvujale kui ka juba kogenumale teadjale. Üritused on avatud meelega ja kutsuvad üles kaasa mõtlema ega pelga erimeelseid arvamusi.

Kohtume Nähtamatute Loomade õhtul 22. märtsil kell 18:30 Domus Dorpatensises!

Järgi üritust Facebookis.

Hoia end kursis

Hoia end kursis meie organisatsiooni tegemistega ja liitu inimestega, kes hoolivad loomadest tööstusfarmides. Saadame infot umbes kord kuus.