Nähtamatute Loomade õhtu vol. 5: filmiõhtu "Klatki"

Kolmapäeval, 28. veebruaril kell 18:30 leiab Genialistide Klubis aset juba viies Tartu Nähtamatute Loomade õhtu! Seekord vaatame Connor Jacksoni dokumentaalfilm "Klatki: The Hidden Farms of Europe" (2017). See värske dokumentaalfilm jutustab Poola ja Leedu loomakaitseorganisatsioonidest, kes töötavad selle nimel, et karusloomafarmid nendes riikides keelustataks. Samuti annab film sissevaate karusloomatööstuse toimimisse neis riikides. Kümnes riigis üle maailma on karusloomafarmid juba keelustatud. Kes on järgmine?

Pärast filmi toimub arutelu, kus kõik on oodatud mõtteid jagama ja küsimusi esitama! Üritusel on ka Nähtamatute Loomade infolaud, kus on võimalik tutvuda organisatsiooni tegevusega, osta Nähtamatute Loomade meeneid ning teha annetus organisatsiooni toetuseks.

Üritus on kõigile tasuta!

Nähtamatute Loomade õhtud on Tartus toimuv üritustesari, mille raames leiavad aset filmiõhtud, arutelud, paneeldiskussioonid, praktilised ülesanded ja igasugu muud põnevat. Üritustel arutatakse globaalsete teemade üle, mis puudutavad farmiloomade kasvatamist ja selle mõju loodusele, loomadele, ühiskonnale ja inimestele. Lisaks on oluliseks teemaks põnevad alternatiivid toidutööstuses, mis puudutavad loomse toidu asendamist maitsvate ja tervislike tulevikutehnoloogia arengutega. Nähtamatute Loomade õhtud on põnevad, harivad ja annavad kindlasti mõtteainet nii teemaga alles tutvujale kui ka juba kogenumale teadjale. Üritused on avatud meelega ja kutsuvad üles kaasa mõtlema ega pelga erimeelseid arvamusi.

Kohtume Nähtamatute Loomade õhtul 28. veebruaril kell 18.30 Genialistide Klubis!

Järgi üritust Facebookis.

Hoia end kursis

Hoia end kursis meie organisatsiooni tegemistega ja liitu inimestega, kes hoolivad loomadest tööstusfarmides. Saadame infot umbes kord kuus.