Nähtamatud Loomad kutsub vol. 6: jalutuskäik + piknik Kadriorus

Tere, armsad sõbrad!

Neljapäeval, 19. juulil, toimub meie kuues üritus seeriast "Nähtamatud Loomad kutsub". Suvi on toonud endaga kaasa ilusad päikesepaistelised ilmad ning seekord korraldame jalutuskäigu ja pikniku, kuhu olete kõik oodatud! Jalutuskäik algab Vabaduse väljakult kell 18.00, ning sealt jalutame kaunisse Kadrioru parki, kus 18.30 peame potluck-stiilis pikniku.

Potluck on üritus, kuhu kõik osalejad toovad midagi taimset ühisele lauale kaasa, olgu toidupoolis siis isevalmistatud või poest kaasa ostetud. Väga oodatud on kõik taimsed hõrgutised, nii soolased kui magusad - pirukad, salatid, kotletid, koogid, küpsised ja kõikvõimalikud muud toidud, mis vaid pähe tulevad! See on hea viis, kuidas katsetada ise mõne uue taimse toidu retsepti ning mekkida teiste toodut!

Kui teil on soovi soetada Nähtamatute Loomade meeneid, siis andke sellest meile FB sõnumi vahendusel teada ning võtame teie jaoks meene kaasa. Vaata meie heategevuspoodi siit:

www.nahtamatudloomad.ee/merch

Üritus on kõigile tasuta – võta omalt poolt maitsvat taimset söögipoolist kaasa ja tule veeda õhtu toredas seltskonnas ning värskes õhus!

NB! Et üritus oleks ka keskkonnasõbralik, palume kõigil, kel võimalik, kaasa võtta oma sööginõud (taldriku, tassi ja noad-kahvlid).

"Nähtamatud Loomad kutsub" on üritustesari, mille raames toimuvad filmiõhtud, arutelud, paneeldiskussioonid, praktilised ülesanded ja igasugu muud põnevat. Üritusel arutatakse globaalsete teemade üle, mis puudutavad farmiloomade kasvatamist ja selle mõju loodusele, loomadele, ühiskonnale ja inimestele. Lisaks on oluliseks teemaks põnevad alternatiivid toidutööstuses, mis puudutavad loomse toidu asendamist maitsvate ja tervislike tulevikutehnoloogia arengutega. "Nähtamatud Loomad kutsub" üritused on põnevad, harivad ja annavad kindlasti mõtteainet nii teemaga alles tutvujale kui ka juba kogenumale teadjale. Üritused on avatud meelega ja kutsuvad üles kaasa mõtlema ega pelga erimeelseid arvamusi.

Kohtume taas 19.juulil Vabaduse väljakul ja Kadrioru pargis!

NB! Vihmase ilma puhul jääb üritus kahjuks ära, teavitame kindlasti ka siia! Loodame ilusale ilmale!

Järgi üritust Facebookis.

Hoia end kursis

Hoia end kursis meie organisatsiooni tegemistega ja liitu inimestega, kes hoolivad loomadest tööstusfarmides. Saadame infot umbes kord kuus.