Nähtamatud Loomad kutsub vol. 4: Ettekanne Tallinnas: Milline on lihatööstuse keskkonnamõju?

Keskkonnakuul käsitleb üritustesari “Nähtamatud Loomad kutsub” aktuaalset ja põnevat teemat. Seekord tuleb meile külalisesineja Tartust, Silja Kana, kes teeb ettekande loomatööstuste keskkonnamõjudest ning loomsete toodete ökoloogilisest jalajäljest. Silja Kana on Maaülikooli põllumajandus- ja keskkonnainstituudi teadur, kes räägib keskkonnaalastest arengutest, mis puudutavad tarbijate suunamist vähem liha tarbima ning põhjustest, miks see keskkonna vaatevinklist oluline on.

Kohtume neljapäeval, 17. mail kell 18.00 Rahvusraamatukogu kuppelsaalis!

Ettekande järel on kõigil võimalus küsida küsimusi ning osaleda ühises arutelus! Üritusel on ka Nähtamatute Loomade infolaud, kus on võimalik tutvuda organisatsiooni tegevusega, osta Nähtamatute Loomade meeneid ning teha annetus organisatsiooni toetuseks. Meenete ostmiseks tasub kaasa võtta sularaha. Lisaks pakume suupisteid!

"Nähtamatud Loomad kutsub" on üritustesari, mille raames toimuvad filmiõhtud, arutelud, paneeldiskussioonid, praktilised ülesanded ja igasugu muud põnevat. Üritusel arutatakse globaalsete teemade üle, mis puudutavad farmiloomade kasvatamist ja selle mõju loodusele, loomadele, ühiskonnale ja inimestele. Lisaks on oluliseks teemaks põnevad alternatiivid toidutööstuses, mis puudutavad loomse toidu asendamist maitsvate ja tervislike tulevikutehnoloogia arengutega. "Nähtamatud Loomad kutsub" üritused on põnevad, harivad ja annavad kindlasti mõtteainet nii teemaga alles tutvujale kui ka juba kogenumale teadjale. Üritused on avatud meelega ja kutsuvad üles kaasa mõtlema ega pelga erimeelseid arvamusi.

Kohtume 17. mail Rahvusraamatukogu kuppelsaalis! Üritus on kõigile tasuta!

Järgi üritust Facebookis.

Hoia end kursis

Hoia end kursis meie organisatsiooni tegemistega ja liitu inimestega, kes hoolivad loomadest tööstusfarmides. Saadame infot umbes kord kuus.