Toeta

Nähtamatute Loomade õhtu vol. 12: Ettekanne Tartus: põnevate taimsete toitude arendus

Meil on rõõm kutsuda Sind juba 12. Tartu Nähtamatute Loomade õhtule, mis toimub kolmapäeval, 28. novembril kell 18:30 Antoniuse õue seminariruumis (Lutsu 3). Seekord tuleb meile rääkima Mari-Liis Tammik Toidu- ja Fermentatsioonitehnoloogia Arenduskeskusest (TFTAK).

TFTAK töötab koostöös ettevõtetega välja uudseid lahendusi toiduvaldkonnas. Muuhulgas arendatakse välja põnevaid taimseid uudistooteid, millele Mari-Liis Tammik keskendubki. Loe TFTAKi tegevusest lähemalt näiteks Postimehe artiklist.

NB! Üritusele on lisaks taimse toidu huvilistele vägagi oodatud ka toiduettevõtete esindajad!

Üritusel on ka Nähtamatute Loomade infolaud, kus on võimalik tutvuda organisatsiooni tegevusega, osta Nähtamatute Loomade meeneid ning teha annetus organisatsiooni toetuseks. Selleks soovitame varuda kaasa sularaha!

Üritus on kõigile tasuta!

Nähtamatute Loomade õhtud on üritustesari, mille raames toimuvad filmiõhtud, arutelud, paneeldiskussioonid, praktilised ülesanded ja igasugu muud põnevat. Üritustel arutatakse globaalsete teemade üle, mis puudutavad farmiloomade kasvatamist ja selle mõju loodusele, loomadele, ühiskonnale ja inimestele. Lisaks on oluliseks teemaks põnevad alternatiivid toidutööstuses, mis puudutavad loomse toidu asendamist maitsvate ja tervislike tulevikutehnoloogia arengutega. Nähtamatute Loomade õhtud on põnevad, harivad ja annavad kindlasti mõtteainet nii teemaga alles tutvujale kui ka juba kogenumale teadjale. Üritused on avatud meelega ja kutsuvad üles kaasa mõtlema ega pelga erimeelseid arvamusi.

Kohtume Tartu Nähtamatute Loomade õhtul 28. novembril kell 18:30!

Järgi üritust Facebookis.