Toeta

Nähtamatute Loomade õhtu vol. 11: Ettekanne Tartus – Lihatööstuse keskkonnamõju

Meil on rõõm kutsuda Sind juba üheteistkümnendale Tartu Nähtamatute Loomade õhtule, mis toimub teisipäeval, 30. oktoobril kell 18:30 Domus Dorpatensises (Raekoja plats 1). Seekordseks külalisesinejaks on Silja Kana, kes teeb ettekande loomatööstuste keskkonnamõjudest ning loomsete toodete ökoloogilisest jalajäljest.

Silja Kana on Maaülikooli põllumajandus- ja keskkonnainstituudi teadur ja Eestimaa Looduse Fondi põllumajandusekspert. Ta räägib muuhulgas põhjustest, miks on keskkonna vaatevinklist oluline tarbida vähem liha.

Ettekande järel on kõigil võimalus küsida küsimusi ning osaleda ühises arutelus! Üritusel on ka Nähtamatute Loomade infolaud, kus on võimalik tutvuda organisatsiooni tegevusega, osta Nähtamatute Loomade meeneid ning teha annetus organisatsiooni toetuseks. Selleks soovitame varuda kaasa sularaha! Vaata meie heategevuspoodi siit:

www.nahtamatudloomad.ee/merch

Üritus on kõigile tasuta!

Nähtamatute Loomade õhtud on üritustesari, mille raames toimuvad filmiõhtud, arutelud, paneeldiskussioonid, praktilised ülesanded ja igasugu muud põnevat. Üritustel arutatakse globaalsete teemade üle, mis puudutavad farmiloomade kasvatamist ja selle mõju loodusele, loomadele, ühiskonnale ja inimestele. Lisaks on oluliseks teemaks põnevad alternatiivid toidutööstuses, mis puudutavad loomse toidu asendamist maitsvate ja tervislike tulevikutehnoloogia arengutega. Nähtamatute Loomade õhtud on põnevad, harivad ja annavad kindlasti mõtteainet nii teemaga alles tutvujale kui ka juba kogenumale teadjale. Üritused on avatud meelega ja kutsuvad üles kaasa mõtlema ega pelga erimeelseid arvamusi.

Kohtume Tartu Nähtamatute Loomade õhtul 30. oktoobril kell 18:30!

Järgi üritust Facebookis.