Toeta

Nähtamatud Loomad kutsub vol. 8: filmiõhtu Õpetajate majas

Tere taas!

Sügis on kätte jõudnud ning „Nähtamatud Loomad kutsub“ alustab kaheksandat üritust lõbusa filmiõhtuga. Olete kõik oodatud reedel, 16. novembril kell 18:30 Õpetajate maja Magistri saali, kus veedame toreda õhtu heas seltskonnas.

Näitame satiirimaigulist komöödiafilmi “Carnage” (Simon Amstell, 2017, IMDB ). Milline oleks tulevikumaailm, kus keegi enam loomi toiduks ei tarbi? Mida arvaksid sellise maailma inimesed mineviku loomatööstusest? Film “Carnage” käsitleb just selliseid küsimusi, seda aga humoorikas võtmes.

Filmile järgneb teemakohane arutelu, kus kõik on oodatud mõtteid jagama! Üritusel on ka Nähtamatute Loomade infolaud, kust saab soetada toredaid meeneid ja toetada organisatsiooni tegevust (selle jaoks soovitame võtta kaasa sularaha).

“Nähtamatud Loomad kutsub” on üritustesari, mille raames toimuvad filmiõhtud, arutelud, paneeldiskussioonid, praktilised ülesanded ja igasugu muud põnevat. Üritusel arutatakse globaalsete teemade üle, mis puudutavad farmiloomade kasvatamist ja selle mõju loodusele, loomadele, ühiskonnale ja inimestele. Lisaks on oluliseks teemaks põnevad alternatiivid toidutööstuses, mis puudutavad loomse toidu asendamist maitsvate ja tervislike tulevikutehnoloogia arengutega. “Nähtamatud Loomad kutsub” üritused on põnevad, harivad ja annavad kindlasti mõtteainet nii teemaga alles tutvujale kui ka juba kogenumale teadjale. Üritused on avatud meelega ja kutsuvad üles kaasa mõtlema ega pelga erimeelseid arvamusi.

Kohtume juba 16. novembril kell 18:30 Magistri saalis!

Üritus on kõigile tasuta, soovitame vaid popkorni varuda! 🙂