Toeta

Nähtamatud Loomad kutsub vol. 10: Taimse Teisipäeva teadmisteõhtu

Tere ja head uut aastat armsad Nähtamatute Loomade sõbrad!

Meil on hea meel alustada uut aastat juba kümnenda üritusega Nähtamatud Loomad kutsub ürituste sarjast! Seekord kutsume Sind kuulama 29.jaanuaril ettekannet “Miks ja kuidas tähistada Taimset Teisipäeva?”. Üritus toimub Õpetajate maja Magistri saalis algusega kell 18:30. Tule kuulama ja võta sõber kaasa!

Mis on aga Taimne Teisipäev?

Taimne Teisipäev on Eestis aina populaarsust koguv algatus, mis kutsub üles ühel päeval nädalas liha menüüst välja jätma ja nautima tervislikku ja maitsvat taimset toitu. See on kampaania igaühele – üks taimne päev nädalas on lihtne ja jõukohane, kuid samas väga oluline samm parema tervise poole!

Taimse Teisipäeva kampaaniaga on liitunud ka mitmeid toidukohti üle Eesti, tehes põnevate taimsete roogade proovimise väljaspool kodu veelgi lihtsamaks! Samas on Taimse Teisipäeva Facebook-i leheküljel palju lihtsaid retsepte, mida teha ka kodus: https://taimneteisipaev.ee

Ettekandes tuleb juttu miks ja kuidas liha tarbimist vähendada ning kuidas ja milliseid tervislikke taimseid toite süüa!

Kui Sulle pakub huvi tervislik toitumine ning soovid alustada uut aastat saades teadmisi, kuidas tervislikult toituda, siis tule kuulama ja arutlema!

Üritus on kõigile TASUTA!