Toeta

Heategevuslik küpsetiste müük Kvartali toidufestivalil

Sulle meeldib süüa maitsvaid kooke ja pirukaid ning aidata loomi? See heategevuslik müük on Sulle - tule ja haara midagi maitsvat kaasa ja tee loomadele head!

Nähtamatud Loomad kutsub Sind heategevuslikule küpsetiste müügile laupäeval, 4. augustil 2018 kell 11.00-19.00 Kvartali keskuse hoovi seal toimuvale Kvartali toidufestivalile (Riia 2, Tartu). Kvartali Toidufestival on osa 3.-5. augustil aset leidvast Tartu toidu- ja veinifestivalist.

Müük toimub loomakaitseorganisatsiooni Nähtamatud Loomad vabatahtlike eestvedamisel. Tule ja tee oma päev ilusaks koos meiega!

Heategevusmüügil müüakse magusaid ja soolaseid küpsetisi, mis on valmistatud sooja südamega vabatahtlike poolt. Kogu müügist saadud tulu ja annetused lähevad farmiloomade abistamise toetuseks.

Heategevusmüügil on ka Nähtamatute Loomade infolaud ning kõikidel huvilistel on võimalus tutvuda organisatsiooni tegevusega ja soetada loomasõbralike sõnumitega esemeid.

Kohtume 4. augustil Kvartali toidufestivali heategevusmüügil!

Hoia end kursis

Hoia end kursis meie organisatsiooni tegemistega ja liitu inimestega, kes hoolivad loomadest tööstusfarmides. Saadame infot umbes kord kuus.