Aastalõpu annetusel on kahekordne jõud! Aita keelustada karusloomafarmid!

Nähtamatute Loomade aastalõpu annetuskampaania keskendub tänavu karusloomafarmide keelustamisele Eestis.

Oleme saanud endale helde suurannetaja, kes on nõus omalt poolt kahekordistama kõikide inimeste annetused kokku kuni 1500 euro ulatuses. See tähendab, et kui Sina annetad 20 eurot, siis tema paneb 20 eurot juurde ning kokku laekub karusloomade heaks 40 eurot! Annetuskampaania kestab 29. novembrist 10. jaanuarini ja kogub raha intensiivse keelustamiskampaania tarbeks.

Värske Kantar Emori poolt läbi viidud avaliku arvamuse uuring näitab, et valdav osa Eesti elanikest ei toeta loomade tapmist üksnes karusnaha saamise eesmärgil. “Inimesed väärtustavad loomade heaolu ning õigust elule, kuid karusloomafarmide jaoks on loomad pelgalt tooted. On suur rõõm, et meiega on liitunud hea südamega suurannetaja, kes üheskoos teiste annetajatega aitab kiiremini keelustamiseni jõuda,” räägib meie fundraiser Triin Lutsoja.

Meie karusloomafarmide keelustamise kampaaniajuht Elina Aru kõneleb läbi kampaaniavideo talle osaks saanud vapustusest seoses farmides salaja filmitud kaadrite läbitöötamise ja Karjaküla farmi külastusega ning jagab südantlõhestava loo hõberebane Fredist. “Farmis viibimisega sain hakkama, sest tähelepanu oli teabe hankimisel, kuid õhtul koju jõudes tabas farmi õudus mind kogu raskusega. Seda suurema meelekindlusega lähen nüüd sellele teemale vastu,” ütleb Aru.

Sinu annetust kasutame teavitus- ja lobitöö tegemiseks, reklaamide ülesseadmiseks, ürituste korraldamiseks ning välisesinejate kaasamiseks, kampaania kodulehe ehitamiseks, videote filmimiseks ja monteerimiseks, farmide külastamiseks, avaliku arvamuse küsitluste läbiviimiseks, teemakohaste arvamusartiklite avaldamiseks ja infomaterjalide koostamiseks.

Vaata lähemalt

Hoia end kursis

Hoia end kursis meie organisatsiooni tegemistega ja liitu inimestega, kes hoolivad loomadest tööstusfarmides. Saadame infot umbes kord kuus.