Karusloomad vajavad Sinu abi!

Aita keelustada karusloomafarmid! Vaid 29. novembrist 10. jaanuarini on Sinu annetusel kahekordne mõju.

Loom ei ole toode. Aita teda!

Sa tead, et loomad väärivad hoolt, armastust ning neil on õigus elada. Karusloomafarmides kahjuks selliseid väärtuseid ei tunta.

Rebased, naaritsad ja tšintsiljad sünnivad ning kasvavad üles kitsastes puurides. Puurielust hullununa muutuvad nad sageli üksteise suhtes agressiivseks, mistõttu kannibalism on saanud osaks nende igapäevast. Nad tapetakse enne veel, kui nad täiskasvanuks saavad. Seda kõike karvase krae, kasuka või mütsituti nimel, mida keegi meist tänapäeval soojas püsimiseks enam ei vaja.

Kümned Euroopa riigid on karusloomafarmid juba keelustanud. Valdav osa Eesti inimestest ei toeta loomade tapmist üksnes karusnaha saamise eesmärgil. Ka Sina mitte, eks ole?

Sinu annetus aitab keelustada karusloomafarmid Eestis!

Üks karusloomadest hooliv suurannetaja on nõus iga Sinu annetatud euro pealt ühe euro juurde andma! See tähendab, et kui Sina annetad 20€, siis tema paneb 20€ juurde ning kokku laekub karusloomade heaks 40€! Sinu poolt karusloomade heaks annetatud summa kahekordistatakse kuni 1500€ ulatuses!

Aita koguda raha kampaania jaoks, mis tõstab karusloomade halva olukorra teravalt ühiskondliku tähelepanu alla ning survestab Riigikogu liikmeid karusloomafarme lõplikult keelustama!

Sinu annetust kasutame teavitus- ja lobitöö tegemiseks, reklaamide ülesseadmiseks, ürituste korraldamiseks ning välisesinejate kaasamiseks, kampaania kodulehe ehitamiseks, videote filmimiseks ja monteerimiseks, farmide külastamiseks, avaliku arvamuse küsitluste läbiviimiseks, teemakohaste arvamusartiklite avaldamiseks ja infomaterjalide koostamiseks.

Anneta

Isikukood on vajalik tulumaksu tagastuseks
5
100

Valige oma kodupank ning teid suunatakse osaliselt eeltäidetud vormile.

Saaja MTÜ Nähtamatud Loomad
Selgitus Püsiannetus Nähtamatutele Loomadele
Konto (Swedbank) EE922200221066221071
BIC/SWIFT HABAEE2X

Annetuste kogumise hea tava

Nähtamatud Loomad on liitunud annetuste kogumise hea tavaga ning lähtub annetuste kogumisel maksimaalsest efektiivsusest ja läbipaistvusest, et loomi kõige enam aidata.

Hoia end kursis

Hoia end kursis meie organisatsiooni tegemistega ja liitu inimestega, kes hoolivad loomadest tööstusfarmides. Saadame infot umbes kord kuus.